Mobile Print – PrinterShare

Mobile Print – PrinterShare

 Mobile print- printershare

همه ما تا کنون مجبور به این بودیم که عکس ،اطلاعات،داده ها و مدارک را برای پرینت گرفتن به رایانه منقل نماییم اما با ترویج اشتراک گذاری مدارک و عکس ها در فضا های مجازی و استفاده روزمره از تلفن همراه ،فعالان در این حرفه ایده های جدیدی برای پرینتر های کوچک یا به اصطلاح جیبی و همراه(قابل حمل) ارایه دادند تا به راحتی بتوانند متون،عکس ها،فایل های موجود در تلفن همراه خود را چاپ نمایند.

دودوتا و پرینتر ها:

پرینتر ها دستگاه هایی  هستند که امروزه در بیشتر فروشگاه ها دیده می شوند و جز لوازم جانی پر کاربرد می باشند.

از انجاکه دودوتا یک نرم افزار حسابداری اندرویدی می باشد و کاربران از دودوتا بر روی تلفن همراه استفاده می نمایند فروشندگان یا ارایه دهندگانی که از دودوتا استفاده میکنند ،میتوانند بدون هیچگونه محدودبیتی از تمامی پرینتر های موجود در بازار استفاده نمایند، مگر اینکه دستگاه های پرینتر محدودیتی برای پشتیبانی از سیستم عامل محیط اندروید داشته باشد.

جهت استفاده از پرینتر دودوتا، تنها کافی است یک برنامه ساده و قدرتمند برای چاپ اسناد از طریق دستگاه اندرویدی داشته باشید.

امکان اتصال از راه های مختلف مانند:

بلوتوث،وای فای،وایرلس،یو اس بی و..

امکان چاپ عکس ها،فایل های پی دی اف.اس ام اس ها.دستور کارها.صفحات وب و ایمیل ها

امکان پیکر بندی موارد:

  1.  تعیین اندازه کاغذ
  2. پرینت رنگی و یا تک رنگ
  3. تعیین تعداد کپی ها از یک تا بیست صحفه
  4. تغییر جهت صفحه(چپ و راست)
  5. محدوده صفحه
  6. کیفیت چاپ
  7. چاپ پشت و رو
  8. و…..

کاربرد Mobile print- printershareبرای نرم افزار دودوتا:

امکان گرفتن پرینت تمامی صورتحساب ها و فاکتور ها و همچنین تمامی اطلاعات و مدارک مورد نیاز فروشندگان و خریداران و یا طرفین معامله و…..

این برنامه امکان تست پرینتر برای چاپ یک صحفه را به شما میدهد و همچنین داده های خود را که روی google cloud وجود دارند را میتواند چاپ کنید.

دانلود