افزونه پرینتر:

دودوتا هیچ محدودیتی برای انتخاب و شناسایی پرینترها ندارد، و مانند نرم افزارهای تحت ویندوز فرمت متفاوت (pdf.html.jpg.png.txt) از گزارشات و فاکتورها و تولید می‌کند که می توان به سادگی در نسخه‌های حرفه ای و شبکه فایل ها را در گوشی ذخیره، یا به اشتراک گذاشت و یا برای پرینتر ارسال نمود.

تقریبا ۹۹ درصد از پرینترهای قدیمی دنیا نیز درایور اندروید را پشتیبانی می کند و به سادگی می توانید دودوتا را از طریق (وای فای، بلوتوث، کابل، شبکه، پوزپرینت) به چاپگرها متصل نمود.

باتوجه به فراوانی پرینترهای شناسایی شده در ایران شرکت اقدام به تولید اپلیکیشن های تخصصی برخی از این برندها نموده است.

امروزه اکثر مردم با کلمه پرینتر یا پرینت آشنایی دارند و نحوه استفاده و کاربرد آن را می دانند زیرا که هر فرد در سال به طور میانگین چندین بار اقدام به کپی و چاپ اطلاعات و مدارک خود می نمایند.

ابتدا از چاپگرها فقط به عنوان یک دستگاه برای چاپ برگه‌ها و بایگانی داده‌ها و اطلاعات استفاده می‌کردند اما در حال حاضر در اکثر فروشگاه‌ها پرینترها در ابعاد کوچک تری وجود دارند که اطلاعات مربوط به خرید و فروش (قیمت محصول، نام و اطلاعات مربوط به کالا و…) در آن مکتوب می شود.

دودوتا و امکانات پرینت:

نرم افزار حسابداری دودوتا بالغ بر 2400 آیتم جهت شخصی سازی، نمایش فاکتور و صورتحساب ها در این افزونه قرار داده است.

افزونه (printer share) با پشتیبانی از اکثر پرینترهای موجود، امکان چاپ متن، عکس، فایل های پی دی اف و همچنین فاکتورها، صورتحسابها، دفتر روزنامه و کل و… دودوتا را از طریق (بلوتوث، وای فای، کابل otg) میسر می سازد.

دودوتا یکی از بزرگ ترین و حرفه ای ترین نرم افزارهای حسابداری جهان شناخته شده که طبق استانداردهای حسابداری تهیه و تنظیم شده است. دودوتا علاوه بر امکانات حسابداری و تهیه صورت های مالی و ثبت اطلاعات برای سهولت و رضایت مشتریان امکانات جانبی فراوانی را نیز بر آن افزوده است.

پرینتر دودوتا:

امکان گرفتن پرینت در دودوتا به 5 تم استاندارد

  1. واکنش گرا: مناسب تمامی پرینترها (html)
  2. فرمت عکس
  3. پرتابل: مناسب پرینترهای کوچک و قابل حمل
  4. گزارش متنی: مناسب ارسال از طریق اس ام اس (txt)
  5. گزارش pdf

شرکت دانش بنیان تیروژکاران غرب سازنده نرم افزار اندرویدی حسابداری دودوتا برای استفاده تمامی مشتریان از پرینترهای موجود در بازار نرم افزار خود را به گونه ای طراحی نموده است که هیچ گونه محدودیتی برای استفاده پرینترها ندارد و قابل اتصال به تمامی دستگاه های پرینتر در بازار می باشد مگر اینکه دستگاه انتخاب شده محدودیتی در پشتیبانی از سیستم عامل های اندروید داشته باشد.

در پایین صفحه لینک دانلود چندین اپلیکیشن پرینتر پر کاربرد جهت تست و استفاده شما عزیزان درج گردیده است.