پرینتر Bixolon دودوتا

پرینتر Bixolon دودوتا

چاپ تصاویر به کمک پرینتر های همراه بیکسلون:

پرینتر ها یکی از مهم ترین اجزای جانبی در بین پوز ها می باشد امروزه پرینتر ها در طیف وسیعی مورد استفاده قرار گرفته اند در همین راستا نرم افزار حسابداری دودوتا جهت سهولت کاربران در انتخاب پرینتر های همراه یک سری از بهترین ها را معرفی نموده که پرینتر بیکسلون جزموارد پیشنهادی دودوتا می باشد.

پرینتر بیکسلون از گذشته تا کنون:

فروشگاه های زنجیره ای و مراکز خدماتی و فروش برای نوشتن فیش لازم بود که زمان زیادی را سپری کنند تا فیش خرید را برای مشتری تهیه نمایند تهیه فیش ها دستی احتمال رخ دادن خطا را به حداکثر رسانده بود و این موضوع باعث نارضایتی مشتریان و مدیران شده بود و با بالا رفتن حجم فروش و کالا ها فروشندگان قادر به این نبودند که برای تمامی مشتری ها فیش تهیه نمایند تا اینکه با توجه به نیاز مردم پرینتر هایی برای چاپ فیش ها ابداع شد اما با گذر زمان و چند برابر شدن حجم کاری و همچنین فروش به صورت سیار و بازاریابی حمل پرینتر ها امکان پذیر نبود از آن پس پرینتر ها در ابعاد کوچک تری ساخته شدند تا تمامی فروشندگان بتوانند راحت و بدون اتلاف وقت و وجود هر گونه خطا فیش های خود را تهیه نمایند  که از پرینتر های بیکسلون در ابعاد و اندازه های مختلف میتوان نام برد.

امروزه در اکثر فروشگاه های کوچک و بزرگ،مراکز تجاری،مراکز فروش،بازاریاب ها،رستوران ها،آشپز خانه هاو….از دستگاه های پرینتر برای چاپ رسید،چاپ فیش،چاپ بارکد، تصویر و… استفاده می نمایند.

پرینتر های همراه بیکسلون:

پرینتر های همراه بیکسلون سیستم عامل  اندروید (android) را پشتیبانی و به پورت ها ی اتصالی مانند:بلوتوث و وای فای به تلفن های همراه متصل می گردد. با کمک اپلیکیشن بیکسلون می توان تصاویر مورد نظر خود را بر روی کاغذ های رولی با عرض 5 تا 8 سانت و طول نامحدود چاپ نمایید.