دانلود اخرین نسخه دودوتا

دانلود اخرین نسخه دودوتا

نرم افزار فروشگاهی حسابداری دودوتا:

حسابداری دودوتا یکی از بهترین و بزرگ ترین نرم افزار های حسابداری جهان بوده که طبق استاندارد های حسابداری طراحی شده است و دارای تمامی ایتم های مورد نیاز برای کار حسابداری و یک حسابدار می باشد.نرم افزار دودوتا یک برنامه اندرویدی می باشد یعنی میتوان کار های حسابداری خود را با استفاده از تلفن همراه. تبلت یا سیستم عامل اندروید انجام داد اگر چه نرم افزار دودوتا طبق استاندارد های دارایی نوشته شده است اما به دلیل افلاین  بودن(بعد از خرید و دانلود)اطلاعات شما به اداره امور دارایی ارسال نمی گردد ولی در هنگام خرید اطلاعات لازم به ایمیل شما ارسال می گردد تا در صورت لزوم بتوانید اطلاعات مالی خود را به اداره امور دارایی تحویل دهید  فقط توجه داشته باشید که دودوتا به اطلاعات شما دسترسی ندارد.

نرم افزار حسابداری دودوتا در سه  نسخه:عادی+حرفه ای+دمو طراحی شده است تا کاربران با توجه به امکانات مورد نیاز خود نسخه لازمه را خریداری نمایند.

امکانات قبلی:

برای اطلاع از امکانات برنامه میتوانید در سایت دودودوتا و همچنین در داخل نرم افزار در پنل خرید انلاین امکانات را مطالعه و بررسی نمایید

امکانات جدید:

  1. افزودن صندوق به تعداد نامحدود
  2. نمایش و عدم نمایش کلید بزرگ نمایی گزارشات
  3. تغییر سایز فونت تمامی فاکتور ها و گزارشات
  4. نمایش اخرین مانده حساب و مانده واقعی در فاکتور های ثبت شده
  5. تغییر مبلغ نقدی در تسویه فاکتور به ایتم های نقدی.نسیه و کارت خوان
  6. بهینه سازی سرعت و عملکرد کلی
  7. رفع چند باگ و..

دانلود اخرین نسخه دودوتا:

پس از مطالعه و بررسی امکانات قبلی و امکانات افزونه جدید نسخه مخصوص کسب و کار خود را (نسخه مشاغل )خریداری نمایید.

حسابداری دودوتا برای سهولت در یادگیری نسخه دمو را که حاوی اطلاعات فرضی می باشد را در اختیار مشتریان قرار داده تا از کاربرد دودوتا مطلع شوند و انرا تست و بر رسی نمایند.

دانلود ونصب:

  1. خرید نرم افزار در وب سایت ما
  2. خرید در داخل نرم افزار در پنل خرید انلاین
دانلود