Rongta

Rongta

پرینتر رونگتا دودوتا :

همانطور که درباره پرینتر و امکانات جانبی دیگر از آیتم های نرم افزار دودوتا مطلع می باشید شرکت تیروژکاران غرب سازنده این نرم افزار(حسابداری دودوتا)جهت سهولت و راهنمایی کاربران وهمچنین بنا به درخواست استفاده کنندگان این نرم افزار پرینتر هایی را که جز محبوب ترین و پرکاربرد ترین در عرصه خود می باشند را معرفی نموده و درباره خصوصیات و ویژگی های هر کدام بررسی و تحلیل نموده و نتایج را در اختیار کاربران گرامی قرار داده است پرینتر رونگتا به دلیل داشتن برتری و ویژگی های جانبی مورد تایید کارشناسان لوازم پوز و جانبی شرکت تیروژ(سازنده نرم افزار حسابداری دودوتا)قرار گرفته و رونگتا را جز یکی از پرینتر های قابل اعتماد و کاربردی معرفی می نماید.

پرینتر رونگتا:

امکان پرینت فایلها با فرمت های ذیل را در دستگاه های ساخت شرکت رونگتا فراهم ساخته:

  • پرینت عکس و تصاویر موجود
  • پرینت از متن و فیش ها
  • پرینت صفحات وب
  • پرینت فایل pdf

ویژگی و انواع پرینتر :

پرینتر های رونگتا در ابتدا مانند:سایر پرینتر های موجود در ابعاد بزرگ و غیر قابل حمل به بازار ارایه شدند اما با گذر زمان انواع پرینتر با امکانات،اشکال و ویژگی ها متفاوتی به بازار ارایه گردید.

پرینتر های همراه و جیبی رونگتا(قابل حمل) از پرکاربرد ترین و پر فروش ترین در انواع مختلف این پرینتر ها می باشد به این دلیل که تمامی کاربرد و ویژگی پرینتر های قبلی را دارند و علاوه برآن امکان تسریع در فروش و قابل حمل بودن را نیز دارند.

این پرینتر مناسب تمامی فروشگاه ها و شغل های سیار،مناسب برای کار بازاریاب هایی که به صورت گردشی فروش می نمایند،رستوران ها،آشپزخانه ها(غذا های آماده و امثال و ….) کارخانه ها، شرکت های داروسازی،پخش کنندگان لوازم آرایشی بهداشتی و..

سانی دستگاه در نمایندگی های Rongta میباشد.همچنین امکان پرینت مستقیم فاکتور های اپلیکیشن اندرویدی حسابداری دودوتا فراهم شده است.