افزونه پرینتر

افزونه پرینتر

افزونه پرینتر:

امروزه اکثر مردم با کلمه پرینتر یا پرینت آشنایی دارند و نحوه استفاده و کاربرد آن را میدانند زیراکه هر فرد در سال به طور میانگین چندین بار اقدام به کپی و چاپ اطلاعات و مدارک خود می نمایند.

چاپ به معنای بر روی کاغذ کشیدن متن یا تصویر ایجاد شده توسط رایانه.موبایل و یا تبلت می باشد چاپگر ها در انواع مختلفی از نظر رنگ و کاربرد به بازار ارایه شدند.

ابتدا از چاپگر ها فقط به عنوان یک دستگاه برای چاپ برگه ها و بایگانی داده ها و اطلاعات استفاده می کردند اما در حال حاضر در اکثر فروشگاه ها پرینتر ها در ابعاد کوچک تریی وجود دارند که اطلاعات مربوط به خرید و فروش (قیمت محصول.نام و اطلاعات مربوط به کالا و…)در آن مکتوب می شود.

دودوتا و امکانات پرینت:

نرم افزار حسابداری دودوتا بالغ بر 2400 آیتم جهت شخصی سازی.نمایش فاکتور و صورتحساب ها در این افزونه قرار داده است.

افزونه (printer share)با پشتیبانی از اکثر پرینترهای موجود ، امکان چاپ متن ،عکس،فایل های پی د اف و همچنین فاکتور ها ، صورتحسابها ، دفتر روزنامه و کل… دودوتا را از طریق (بلوتوث، وای فای، کابل otg) میسر می سازد.

دودوتا یکی از بزرگ ترین و حرفه ای ترین نرم افزار حسابداری جهان  شناخته شده که طبق استاندارد های حسابداری تهیه و تنظیم شده است دودوتا علاوه بر امکانات حسابداری و تهیه صورت های مالی و ثبت اطلاعات برای سهولت و رضایت مشتریان امکانات جانبی فراوانی را نیز بر آن افزوده است.

پرینتر دودوتا:

امکان گرفتن پرینت در دودوتا به 5 تم استاندارد

  1. واکنشگرا:مناسب تمامی پرینتر ها (html)
  2. فرمت عکس
  3. پرتابل:مناسب پرینتر های کوچک و قابل حمل
  4. گزارش متنی:مناسب ارسال از طریق اس ام اس(txt)
  5. گزارشpdf

شرکت دانش بنیان تیروژکاران غرب سازنده نرم افزار اندرویدی حسابداری دودوتا برای استفاده تمامی مشتریان از پرینترهای موجود در بازار نرم افزار خود را به گونه ای طراحی نموده است که هیچ گونه محدودیتی برای استفاده پرینتر ها ندارد و قابل اتصال به تمامی دستگاه های پرینتر در بازار میباشد مگر اینکه دستگاه انتخاب شده محدودیتی در پشتیبانی از سیستم عامل های اندروید داشته باشد.