HP Print Service Plugin

HP Print Service Plugin

پرینتر پلاگین:

امروزه تلفن های همراه به گونه ای پیشرفت کرده اند که می توان از آنها به عنوان یک کامپیوتر کوچک در جیب استفاده نمود و تمامی امکانات یک کامپیوتر را دارند پلاگین یک نرم افزار اندرویدی است که با سرویس های وایرلس به پرینتر ها متصل میشود.

نرم افزار دودوتا و پرینتر:

نرم افزار دودوتا به دلیل صدور فیش های خرید و فروش و… و در خواست کاربران برای گرفتن پرینت از آیتم های مورد نیاز شان به گونه ای طراحی شده است که تمامی پرینتر های موجود را پشتیبانی مینماید شرکت تیروژ کاران غرب سازنده این نرم افزار جهت سهولت کاربران خود در انتخاب پرینتر یک سری از بهترین آنهاها را معرفی و پیشنهاد نموده است که نرم افزار پلاگین یکی از آنها می باشد.

پرینتر پلاگین قابل اتصال به شبکه های بی سیم می باشد و قابلیت نصب بر روی کامپیوتر و اندروید از طریق سرویس های وایرلس امکان پذیر نموده است.

نصب پرینتر پلاگین بر روی گوشی و تبلت امکان پرینت از:

  • تمامی متن های موجود در ایمیل و پیامک ها
  • تصاویر موجود در گالری و….
  • دسترسی و چاپ متون دفترچه یاداشت
  • PDF
  • و…

پرینتر پلاگین:

شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار از تمامی اپلیکیشن های نصب شده بر روی سیستم عامل اندروید خود پرینت بگیرید به این معناکه قابلیت پشتیبانی از تمامی اپلیکیشن ها را دارد مگر اینکه اپلیکیشن  مورد نیاز شما محدودیتی در امکان پرینت را داشته باشد پس با وجود نرم افزار پلاگین میتوان از تمامی آیتم های مورد نیاز خود بر روی دودوتا پرینت بگیرید زیراکه نرم افزار دودوتا اپلیکیشنی می باشد امکان پرینت با تمامی پرینتر ها را میسر نموده است.

 بدون نیاز به اینترنت و دیتا می تواند از فایل های مورد نیاز پرینت بگیرد.

سیستم عامل اندروید برای این قابلیت 4.1 می باشد