پی دی ای دودوتا

پی دی ای دودوتا

اپلیکیشن پی دی ای دودوتا:

این اپلیکیشن به صورت تخصصی برای دستگاه های پی دی ای دودوتا، شرکت تیروژکاران غرب طراحی گشته و بر روی تلفن های همراه و سایر پی دی ای ها قابل اجرا نمی باشد(تنها قابل نصب بر روی دستگاه  های اختصاصی این شرکت می باشد).

دستگاه های پی دی ای:

این دستگاه از پر کاربرد ترین دستگاه پوز و لوازم جانبی می باشند  که امروزه در بیشتر فروشگاه ها و مراکز تجاری و خدماتی  کوچک، بزرگ و زنجیره ای دنیا مورد استفاده قرار گرفته و  مجموعه عملیات هایی نظیر: ورود و خروج کالا، دریافت و ارایه خدمات ،چیدمان نظام مند کالا،استفاده از بارکد و همچنین انبار گردانی را که به صورت مداوم و پیوسته در انبار ها صورت میگیرد انجام می دهند.

با استفاده از این دستگاه ، علاوه بر قابلیت تغییر اطلاعات به صورت لحظه ای و سریع ، درصد خطا های انسانی نیز کاهش می یابد. دستگاه پی دی ای با کاربری آسان وسیله ای کاربردی جهت مدیریت واحد های تجاری و تولیدی می باشد  یعنی با صرف زمان کم و بدون خطا می توانیم به گرفتن پرینت از اطلاعات و مدارک مورد نیاز اقدام نماییم.

دستگاه های پی دی ای به دلیل کاربرد آسان قابل استفاده برای تمامی رده های سنی و حتی افراد کم سواد می باشد یعنی هر فرد با هر میزان از تحصیلات می تواند از مدارک مورد نیاز خود پرینت بگیرد.

 دستگاه های چاپگر اختصاصی دودوتا:

نرم افزار دودوتا که به صورت تخصصی جهت چاپ متن،عکس، پی دی اف(PDF)،ایمیل،فاکتور همچنین چاپ تمامی فایل های خروجی دودوتا،طراحی گشته است و تنها قابل نصب بر روی پی دی ای های مخصوص این شرکت می باشد. سرعت در امور ، جلوگیری از خطا و بهره برداری مناسب تر از زمان و پرسنل و مدارک را به ارمغان می آورد.