bag_shoes1نرم افزار حسابداری دودوتا مخصوص کیف و کفش همراه  با ثبت صدها کالا ، عمده فروش و فروشنده .

اشخاص  همواره برای پوشش ، آراستگی ظاهری اهمیت ویژه ای قایل هستند و کیف و کفش جز الزامات بسیار مهم و تاثیر گذار در شخصیت افراد و شیک پوشی انها دارد که موجب جذب تولیدکنندگان و عرضه کنندگان  این عرصه به طراحی و فروش مدل های متنوع  در راستای  نیازهای  بازار شده است . بر همین اساس نرم افزار حسابداری دودوتا موفق به طراحی برنامه حسابداری برای مشاغل کیف و کفش گردیده است که بتواند در این زمینه کمک شایانی به زحمت کشان این حرفه بنماید .

چرا ازحسابداری دودوتا برای کیف و کفش استفاده میکنیم؟

با توجه به اینکه اطلاعات در هر شغلی از ارزش والایی برخوردار است در حسابداری دودوتا سعی بر این شده است که بانک اطلاعاتی کامل از محصولات  ، هم صنفان ، طراحان و تولید کنندگان کیف و کفش را در اختیارما قرار بدهد که موجب ارائه  خدمات دقیق با هزینه‌های به صرفه میگردد .

 

سود و فروش صعودی  درمیان هم صنفان کیف و کفش ارزوی دودوتاست بر همین اساس موجب استفاده شمار زیادی از همکاران  از حسابداری اندرویدی دودوتا شده که متناسب با شغل ما بروزرسانی وارتقا داده میشود.

 

افزودن کالا و خدمات :

پس از تعیین گروه کالا و خدمات ،بارکد را به صورت دستی یا دستگاه بارکدخوان وارد کرده واطلاعات مربوط به تعداد،مبلغ خرید وفروش را تکمیل مینماییم  شما میتوانید در هنگام تعریف یا ویرایش کالا با انتخاب عکس از  گالری و  تخصیص عکس به کالا  ، به فروش بیشتر محصولات توسط ویزوتورها کمک  نماییم .

مشتریان و فروشندگان:

اطلاعات مشتریان را با توجه به دسته بندی های پیش فرض ثبت مینماییم همچنین اضافه نمودن اطلاعات مربوط به مراوده های مشتری مانند:سقف بدهی،طلب و بدهی اول دوره نیز امکان پذیر است  ثبت فروشندگان نیز به همین صورت است.

معرفی حساب:

با انتخاب بانک مورد نظراطلاعات مربوط به حساب را ثبت مینماییمدر صورت عدم وجود یک بانک در لیست میتوانیم بانک مورد نظر را به لیست بانک ها ی موجود اضافه نماییم

اگر حساب دارای دسته چک یا متصل به کارت خوان است تیک گزینه را فعال مینماییم.

اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.