نسخه حسابداری دودوتا مخصوص کیف و کفش

بانک اطلاعاتی شامل لیست کالاها و فروشندگان مخصوص کیف و کفش

پیش درآمد

اشخاص  همواره برای پوشش ، آراستگی ظاهری اهمیت ویژه ای قایل هستند و کیف و کفش جز الزامات بسیار مهم و تاثیر گذار در شخصیت افراد و شیک پوشی انها دارد که موجب جذب تولیدکنندگان و عرضه کنندگان  این عرصه به طراحی و فروش مدل های متنوع  در راستای  نیازهای  بازار شده است . بر همین اساس نرم افزار حسابداری دودوتا موفق به طراحی برنامه حسابداری برای مشاغل کیف و کفش گردیده است که بتواند در این زمینه کمک شایانی به زحمت کشان این حرفه بنماید .

اندروید

چرا ازحسابداری دودوتا برای کیف و کفش استفاده میکنیم؟

با توجه به اینکه اطلاعات در هر شغلی از ارزش والایی برخوردار است در حسابداری دودوتا سعی بر این شده است که بانک اطلاعاتی کامل از محصولات  ، هم صنفان ، طراحان و تولید کنندگان کیف و کفش را در اختیارما قرار بدهد که موجب ارائه  خدمات دقیق با هزینه‌های به صرفه میگردد .

سود و فروش صعودی  درمیان هم صنفان کیف و کفش ارزوی دودوتاست بر همین اساس موجب استفاده شمار زیادی از همکاران  از حسابداری اندرویدی دودوتا شده که متناسب با شغل ما بروزرسانی وارتقا داده میشود.

از امکانات حسابداری دودوتا برای مشاغل کیف و کفش :

ثبت دریافتی ها و پرداختی ها به صورت نقدی ، نسیه ، کارت خوان  با تعیین میزان تخفیف به صورت تکی و کلی . 

تعریف گروه های های کالا مختص هر فصل و مشاهده مقدار موجودی هر کالا در پایان فصل .

تعیین فروشنده ها ، تعریف سطح  دسترسی و محدودیت برای فروشنده ها در زمان استفاده از نرم افزارحسابداری .

امکان خرید و فروش به صورت عمده و باز پرداخت اقساط به صورت چک در بازه های زمانی مختلف همراه با یاداوری سررسید .

ثبت سه فاکتور فروش در مواقع پرتردد  به طور همزمان وامکان پرینت فاکتورو تحویل به مشتری .

نسخه تخصصی کیف و کفش:

افزودن کالا و خدمات : پس از تعیین گروه کالا و خدمات ،بارکد را به صورت دستی یا دستگاه بارکدخوان وارد کرده واطلاعات مربوط به تعداد،مبلغ خرید وفروش را تکمیل ، سپس میتوانیم در هنگام تعریف یا ویرایش کالا با انتخاب عکس از  گالری و  تخصیص عکس به کالا  ، به فروش بیشتر محصولات توسط ویزوتورها کمک  نماییم .

مشتریان و فروشندگان:

اطلاعات مشتریان را با توجه به دسته بندی های پیش فرض ثبت مینماییم همچنین اضافه نمودن اطلاعات مربوط به مراوده های مشتری مانند:سقف بدهی،طلب و بدهی اول دوره نیز امکان پذیر است  ثبت فروشندگان نیز به همین صورت است.

معرفی حساب:

با انتخاب بانک مورد نظراطلاعات مربوط به حساب را ثبت مینماییم در صورت عدم وجود یک بانک در لیست میتوانیم بانک مورد نظر را به لیست بانک های موجود اضافه نماییم

 اگر حساب دارای دسته چک یا متصل به کارت خوان است تیک گزینه را فعال مینماییم.

انبارگردانی :

جهت کنترل وتنظیم سریع موجودی کالاها وارد صفحه انبار میشویم و درقسمت انبارگردانی میتوانیم کالاهای ثبت شده وجزییات کالا را مشاهده و درصورت وجود یک کالا در لیست کالاهای دمو می توانیم آن را  حذف یا ویرایش نماییم.

فاکتور فروش:

جهت ثبت فروش در طی دوره،فاکتور فروش را انتخاب وبارکد مربوط به کالا را وارد مینماییم در صورت فراموش کردن بارکد کالا،میتوانیم از گزینه جستجوی کالا برای مشاهده لیست کالاهای موجود به روش ساده یا البوم های دیجیتال استفاده نماییم. پس از انتخاب کالای مورد نظر ،تعداد و مبلغ فروش کالا را تعیین مینماییم.

با انتخاب استعلام مبالغ فروش، با تعیین یک شخص میتوانیم مبالغ فروش یک محصول را مشاهده سپس انتخاب و تایید نماییم.

با کلیک بر روی هر کالا میتوانیم تعداد و مبلغ فروش کالا را ویرایش ویا تخفیف تکی بر روی آن کالا اعمال نماییم.

با انتخاب شخص مورد نظر که با آن مراوده مالی داریم ،مبلغ دریافتی را به سه شیوه ی نقد،کارت خوان و نسیه و حواله بانکی  وارد وهمچنین میتوانیم تخفیف کلی را نیز بر فاکتور اعمال کرده وسپس فاکتور را تایید نماییم.

صورت حساب:

گزارشی از تمام مراودات مالی از جمله نقدی و غیر نقدی، مانده حساب را  بر اساس تاریخ انجام معامله مربوط به مشتریان،فروشندگان و سهامداران را مشاهده نماییم .