نسخه حسابداری دودوتا مخصوص پارچه فروشی

بانک اطلاعاتی شامل لیست کالاها و فروشندگان مخصوص پارچه فروشی

پیش درآمد

پارچه از ابتدای دوران زندگی جزء بخش جدایی ناپذیر در زندگی روزمره بوده که قشر و  فرهنگ های زیادی را به هم پیوند داده ، با این حال ، میزان تولید و عرضه پارچه را به صورت غیرقابل تصور ، افزایش داده بر همین اساس نرم افزار حسابداری دودوتا موفق به طراحی برنامه حسابداری برای مشاغل پارچه فروش گردیده است که بتواند در این زمینه کمک شایانی به تولیدکنندگان ، عرضه کنندگان و ارتباط دهندگان میان فرهنگ های مختلف بنماید .

چرا از حسابداری دودوتا برای پارچه فروشی استفاده میکنیم؟

با توجه به اینکه اطلاعات در هر شغلی از ارزش والایی برخوردار است  در نرم افزارحسابداری اندرویدی دودوتا سعی بر این شده است که بانک اطلاعاتی کامل از محصولات ،هم صنفان  و تولید کنندگان را در اختیارما قرار بدهد که موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها میگردد.

تعامل و یکپارچگی در میان هم صنفان پارچه فروشی آرزوی دودودتاست بر همین اساس موجب شمار زیادی از همکاران از حسابداری دودوتا شده است که متناسب با شغل ما بروزرسانی و ارتقا داده میشود.

از امکانات حسابداری دودوتا برای مشاغل پارچه فروشی :

استعلام مبالغ خرید و فروش پارچه مربوط به اشخاص متفاوت در بازه زمانی مختلف  و ثبت سه فاکتور فروش همزمان.   

امکان دریافت و پرداخت مراوده ها به صورت پیشرفته ( بانک به بانک ، مشتری به فروشنده ، کارتخوان … ) .

لیستی کامل از تمام بدهکاران و بستانکاران فروشگاه.

تغییر موجودی و لیستی از کالاهای پرفروش و پرسود انبار.

کمک به انتخاب راحت تر مشتریان در زمان انتخاب با امکان مشاهده عکس مدل های دوخته شده پارچه در زمان تعریف کالا .

تعریف فروشندگان پارچه فروشی با امکان تعیین سطح دسترسی هر شخص به برنامه حسابداری .

نسخه تخصصی پارچه فروشی :

افزودن کالا و خدمات :پس از تعیین گروه کالا و خدمات ،بارکد را به صورت دستی یا دستگاه بارکدخوان وارد کرده واطلاعات مربوط به تعداد،مبلغ خرید وفروش را تکمیل ، سپس میتوانیم در هنگام تعریف یا ویرایش کالا با انتخاب عکس از  گالری و  تخصیص عکس به کالا  ، به فروش بیشتر محصولات توسط ویزوتورها کمک  نماییم .

مشتریان و فروشندگان:

اطلاعات مشتریان را با توجه به دسته بندی های پیش فرض ثبت مینماییم همچنین اضافه نمودن اطلاعات مربوط به مراوده های مشتری مانند:سقف بدهی،طلب و بدهی اول دوره نیز امکان پذیر است  ثبت فروشندگان نیز به همین صورت است .

معرفی حساب:

با انتخاب بانک مورد نظراطلاعات مربوط به حساب را ثبت مینماییم در صورت عدم وجود یک بانک در لیست میتوانیم بانک مورد نظر را به لیست بانک های موجود اضافه نماییم.

 اگر حساب دارای دسته چک یا متصل به کارت خوان است تیک گزینه را فعال مینماییم.

انبارگردانی :

جهت کنترل وتنظیم سریع موجودی کالاها وارد صفحه انبار میشویم و درقسمت انبارگردانی میتوانیم کالاهای ثبت شده وجزییات کالا را مشاهده و درصورت وجود یک کالا در لیست کالاهای دمو می توانیم آن را  حذف یا ویرایش نماییم.

فاکتور فروش:

جهت ثبت فروش در طی دوره،فاکتور فروش را انتخاب وبارکد مربوط به کالا را وارد مینماییم در صورت فراموش کردن بارکد کالا،میتوانیم از گزینه جستجوی کالا برای مشاهده لیست کالاهای موجود به روش ساده یا البوم های دیجیتال استفاده نماییم. پس از انتخاب کالای مورد نظر ،تعداد و مبلغ فروش کالا را تعیین مینماییم.

با انتخاب استعلام مبالغ فروش، با تعیین یک شخص میتوانیم مبالغ فروش یک محصول را مشاهده سپس انتخاب و تایید نماییم.

با کلیک بر روی هر کالا میتوانیم تعداد و مبلغ فروش کالا را ویرایش ویا تخفیف تکی بر روی آن کالا اعمال نماییم.

با انتخاب شخص مورد نظر که با آن مراوده مالی داریم ،مبلغ دریافتی را به سه شیوه ی نقد،کارت خوان و نسیه و حواله بانکی  وارد وهمچنین میتوانیم تخفیف کلی را نیز بر فاکتور اعمال کرده وسپس فاکتور را تایید نماییم.

صورت حساب:

گزارشی کامل از تمام معاملات نقدی و غیر نقدی ، مانده حساب را  بر اساس تاریخ انجام معامله مربوط به مشتریان،فروشندگان و سهامداران را مشاهده نماییم .