banke soalat

پرتال آموزشی حسابداری دودوتا

آموزش معرفی بانک در نرم‌افزار حسابداری دودوتا

امروزه بیشتر دریافت‌ها و پرداخت‌های عمده مؤسسات و واحدهای تجاری از طریق سیستم بانکی صورت می‌گیرد و مؤسسات نیز ترجیح می‌دهند که قسمت اعظم وجود نقد خود را نزد بانک‌ها نگهداری نمایند.

در واقع هر واحد تجاری برای انجام مراودت مالی خود نیازمند ثبت و تعریف یک یا چند بانک و ایجاد حساب بانکی می باشد که با توجه به اهمیت موضوع، نرم‌افزار حسابداری دودوتا به‌صورت حرفه‌ای به این موضوع پرداخته و سعی شده که جهت مدیریت بانک‌ها حساب‌ها و دریافت‌ها و پرداخت‌ها گزینه‌های بسیار ساده را با تنوع بسیار بالا تعریف نماید تا کاربران با داشتن هر مقدار دانش حسابداری بتوانند از این امکانات استفاده نمایند.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا اندرویدی جهت معرفی بانک، باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار، وارد قسمت نقد و بانک شده و گزینه معرفی بانک را انتخاب نماییم.

در برگه بازشده جهت سهولت کار کاربران، نام تعدادی بانک به‌صورت پیش‌فرض وجود دارد که می‌توانیم یکی از آن‌ها را انتخاب و ثبت نماییم اما اگر بانک مورد نظر ما در لیست نباشد باید ابتدا نام بانک موردنظر خود را وارد و تیک را تائید نماییم به این صورت بانکی که ما در آن حساب بانکی داریم و قرار است مراودات مالی خود را از طریق آن انجام دهیم ثبت می‌گردد و به لیست بانک‌های موجود اضافه می‌گردد.

ما در این قسمت می‌توانیم چندین بانک را که در آن حساب بانکی داریم ثبت نماییم و از نظر تعداد محدودیتی وجود ندارد.

با ثبت موفق بانک در نرم‌افزار حسابداری دودوتا می‌توانیم در بخش معرفی حساب بانک، بانک موردنظر تعریف‌شده را در لیست بانک‌ها مشاهده و آن را انتخاب نماییم.

نقد و بانک
نقد و بانک

[bbp-single-topic id=7521]