آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش تغییر رمز عبور نرم افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم رمز عبور یا همان Password را می‌توان مهم‌ترین بخش یک نرم‌افزار دانست با داشتن آن به‌راحتی می‌توان به حساب یک کاربر وارد شد، از همین رو توجه ویژه به رمز عبور از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و باید در انتخاب آن دقت زیادی نماییم. در نرم‌افزار اندرویدی حسابداری دودوتا امکان ایجاد و تغییر رمز عبور برای ورود به نرم‌افزار وجود دارد.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتاaجهت ایجاد و یا تغییر رمز عبور باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار، وارد قسمت تنظیمات شده و گزینه تغییر رمز عبور را انتخاب نماییم.

چنانچه در شروع کار با نرم افزار، قصد ایجاد رمز عبور برای ورود به نرم‌افزار را داریم، باید در برگه بازشده رمز جدید و تکرار رمز جدید را وارد و تیک را تائید نماییم که در این صورت باید در زمان ورود به نرم افزار رمز تعیین شده را وارد نماییم. 

چنانچه در شروع کار با نرم افزار، قصد ایجاد رمز عبور برای ورود به نرم‌افزار را داریم، باید در برگه بازشده رمز جدید و تکرار رمز جدید را وارد و تیک را تأیید نماییم که در این صورت باید در زمان ورود به نرم افزار رمز تعیین شده را وارد نماییم. 

درصورتی که از قبل، رمز عبور را ایجاد نموده‌ایم و الان قصد تغییر آن را داریم در برگه ایجادشده باید سه بخش شامل رمز عبور فعلی،  رمز عبور جدید و تکرار رمز عبور جدید را وارد نماییم، در نهایت باید تیک تأیید را جهت تغییر رمز عبور بزنیم در صورت انتخاب گزینه حذف رمز عبور می‌توانیم رمز عبور تعیین شده را حذف نماییم.