آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش ویرایش سهامداران در نرم‌افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم ویرایش اطلاعات یکی از موارد پرکاربرد در حسابداری می‌باشد که به‌وسیله آن می‌توانیم بنا بر ضرورت، اطلاعاتی را که قبلاً ثبت نموده‌ایم ویرایش نماییم.

بنابراین، در نرم‌افزار اندرویدی حسابداری دودوتا، امکان ویرایش آیتم‌هایی از سند حسابداری با تمامی پارامتر‌های موجود پیش‌بینی‌شده است.

در نرم‌افزار حسابداری اندرویدی دودوتا، امکان ویرایش اطلاعات بخش‌های مختلفی ازجمله کالا و خدمات، مشتریان، فروشندگان، سهامداران، گروه کالا و خدمات، حساب بانک، فاکتور فروش، فاکتور خرید، فاکتور برگشت از فروش و فاکتور برگشت از خرید وجود دارد.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا، جهت ویرایش سهامداران (افرادی كه مبلغي پول به‌عنوان سهم شراكت در واحد تجاری قرار می‌دهند و به همان اندازه از منافع شركت سهم می‌برند) باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار وارد قسمت تنظیمات شده، گزینه ویرایش و در ادامه سهامداران را انتخاب نماییم.

در برگه بازشده فهرستی از سهامداران موجود نمایش داده شده که می‌توانیم سهامدار موردنظر را جهت ویرایش اطلاعات انتخاب نماییم و قابلیت ویرایش گزینه‌های نام سهامدار، تلفن همراه، تلفن ثابت، آدرس وجود دارد، درنهایت پس از ویرایش تمامی اطلاعات موردنیاز تیک را تائید می نماییم.

توجه به این نکته ضروری است که در نرم‌افزار حسابداری دودوتا امکان ویرایش اطلاعات سهامدار پیش‌فرض وجود ندارد.

کلیپ آموزشی