آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش ویرایش مشتریان در نرم‌افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم ویرایش اطلاعات یکی از موارد پرکاربرد در حسابداری می‌باشد که به‌وسیله آن می‌توانیم بنا بر ضرورت اطلاعاتی را که قبلاً ثبت نموده‌ایم  ویرایش نماییم.

بنابراین، در نرم‌افزار اندرویدی حسابداری دودوتا در هر زمان، امکان تغییر آیتم‌هایی از سندهای حسابداری با تمامی پارامتر‌های موجود پیش‌بینی‌شده است.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا امکان ویرایش اطلاعات بخش‌های مختلفی ازجمله کالا و خدمات، مشتریان، فروشندگان، سهامداران، گروه کالا و خدمات، حساب بانک، فاکتور فروش، فاکتور خرید، فاکتور برگشت از فروش و فاکتور برگشت از خرید وجود دارد.

در نرم‌افزار حسابداری اندرویدی دودوتا، جهت ویرایش مشتریان که ما با آن‌ها مراودت مالی داریم باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار وارد قسمت تنظیمات شده، گزینه ویرایش و در ادامه مشتریان را انتخاب نماییم. 

در برگه بازشده فهرستی از مشتریان نمایش داده شده که می‌توانیم مشتری موردنظری که قصد اصلاح اطلاعات آن را داریم انتخاب نماییم.

در ادامه  امکان ویرایش گزینه‌های نام مشتری، نام فروشگاه، کد ملی، کد اقتصادی، تلفن همراه، تلفن ثابت، استان، شهرستان، کد پستی و آدرس وجود دارد.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا برای هر مشتری امکان ثبت بدهی و طلب اول دوره وجود دارد؛ بنابراین در پایین صفحه و در قسمت ثبت بدهی و طلب اول دوره بر روی کلیک و در این قسمت می‌توانیم بدهی اولیه، طلب اولیه، سقف بدهی، معرف، شماره قرارداد و شماره چک را ویرایش نماییم.

در نهایت پس از تغییر و ویرایش تمامی اطلاعات موردنیاز، تیک را تأیید و به‌این‌ترتیب می‌توانیم اطلاعات مشتری موردنظر را در نرم‌افزار حسابداری دودوتا ویرایش نماییم.

کلیپ آموزشی