آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش گزارشات صندوق در نرم افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم اطلاعاتی که در سیستم حسابداری وارد می‌شوند، داده‌های اولیه‌ای هستند که از اسناد و مدارک مثبت گرفته می‌شوند، این اطلاعات مالی توسط سیستم حسابداری پردازش می‌شوند و درنهایت به شکل گزارشات حسابداری به‌عنوان خروجی سیستم در اختیار استفاده‌کنندگان درون‌سازمانی و برون‌سازمانی قرار می‌گیرد.

گزارش‌های حسابداری مجموع اطلاعات مالی مربوط به یک واحد اقتصادی را به شکل طبقه‌بندی‌شده همراه با توضیحات و تفاسیر لازم به‌طور یکجا ارائه می‌نمایند.

در صورت انتخاب کل صندوق‌ها گزارشی کامل از کل صندوق‌ها و با انتخاب صندوق موردنظر، فقط گزارش صندوق مربوطه را مشاهده خواهیم کرد. با انتخاب صندوق دلخواه، موجودی کل صندوق انتخاب شده نیز نمایش داده می‌شود. جهت نمایش گزارشات در تاریخ موردنظر، می‌توانیم بازه‌ی زمانی را تغییر داده و همچنین در کادر جستجو با تایپ شرح معامله گزارش دلخواه را نمایش می دهد.

جهت مشاهده گزارشات صندوق در نرم‌افزار اندرویدی حسابداری دودوتا از منوی اصلی نرم‌افزار وارد قسمت گزارشات شده و گزینه صندوق را انتخاب می‌نماییم.

در این برگه، امکان ذخیره، چاپ و اشتراک‌گذاری گزارشات صندوق وجود دارد. در صورت کلیک نشانگر چاپ سه گزینه ذخیره، پرینت و اشتراک‌گذاری نمایش داده می‌شود که با انتخاب هرکدام عملیات مرتبط با آن صورت می گیرد.

کلیپ آموزشی