banke soalat

نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش تغییر رمز عبور در نرم افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم رمز عبور یا همان Password را می‌توان مهم‌ترین بخش یک نرم‌افزار دانست با داشتن آن به‌راحتی می‌توان به حساب یک کاربر وارد شد، از همین رو توجه ویژه به رمز عبور از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و باید در انتخاب آن دقت زیادی نماییم.در نرم‌افزار حسابداری دودوتا امکان ایجاد و تغییر رمز عبور برای ورود به نرم‌افزار وجود دارد.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا جهت ایجاد و یا تغییر رمز عبور باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار، وارد قسمت تنظیمات شده و گزینه تغییر رمز عبور را انتخاب نماییم.

چنانچه در شروع کار با نرم افزار، قصد ایجاد رمز عبور برای ورود به نرم‌افزار را داریم ،باید در برگه بازشده رمز جدید و تکرار رمز جدید را وارد و تیک را تائید نماییم که در این صورت باید در زمان ورود به نرم افزار رمز تعیین شده را وارد نماییم . 

درصورتی که از قبل، رمز عبور را ایجاد نموده ایم و الان قصد تغییر آن را داریم در برگه ایجادشده باید سه بخش شامل رمز عبور فعلی،  رمز عبور جدید و تکرار رمز عبور جدید را وارد نماییم، در نهایت باید تیک تائید را جهت تغییر رمز عبور بزنیم در صورت انتخاب گزینه حذف رمز عبور می توانیم رمز عبور تعیین شده را حذف نماییم .

 در قسمت تنظیمات،گزینه مدیریت کاربران می‌توانیم رمز عبور تعیین شده را به‌عنوان رمز مدیر اصلی سیستم مشاهده نماییم و همچنین قابلیت ویرایش رمز در این آیتم وجود دارد‌. در صورت افزودن کاربر برای نرم‌افزار، می‌توانیم رمز عبور اختصاصی باقابلیت دسترسی موردنظر برای هرکدام از آن‌ها تعیین نماییم .

تنظیمات
تنظیمات
تنظیمات

[bbp-single-topic id=8355]