آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش گزارشات پرداخت در نرم افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم اطلاعاتی که در سیستم حسابداری وارد می‌شوند، داده‌های اولیه‌ای هستند که از اسناد و مدارک مثبت گرفته می‌شوند، این اطلاعات مالی توسط سیستم حسابداری پردازش می‌شوند و درنهایت به شکل گزارش‌های حسابداری به‌عنوان خروجی سیستم در اختیار استفاده‌کنندگان درون‌سازمانی و برون‌سازمانی قرار می‌گیرد.

گزارش‌های حسابداری مجموع اطلاعات مالی مربوط به یک واحد اقتصادی را به شکل طبقه‌بندی‌شده همراه با توضیحات و تفاسیر لازم به طور یکجا ارائه می‌نماید.

 جهت مشاهده گزارشات پرداخت در نرم‌افزار اندرویدی حسابداری دودوتا، باید از منوی اصلی نرم‌افزار وارد قسمت گزارشات شده و گزینه پرداخت را انتخاب ‌نماییم.

در این قسمت گزارشی کامل و جامع مربوط به تمامی پرداخت‌های انجام‌شده را می‌توان مشاهده کرد، به‌گونه‌ای که تاریخ پرداخت، کد حساب، شرح سند، مبلغ پرداخت شده و نام کاربر را به‌صورت مجزا برای هر معامله و تراکنش پرداخت نشان می‌دهد. در صورت تعریف کاربران در نرم‌افزار حسابداری دودوتا و ثبت پرداختی توسط آن‌ها، در ستون کاربر نام شخص موردنظر را مشاهده خواهیم کرد.

در صورت انتخاب کل صندوق‌ها، مجموع پرداختی‌های کل صندوق و پرداختی‌های روز فعلی را نمایش می‌دهد و در صورت انتخاب هرکدام از صندوق‌های تعریف شده، پرداختی‌های صندوق موردنظر را نشان می‌دهد.

 

در این قسمت می‌توانیم پرداختی موردنظر را در کادر جستجو بر اساس شماره ردیف و نام حساب جستجو نماییم. در صورت تعیین بازه‌ی زمانی امکان گزارش‌گیری از پرداخت‌های موردنظر وجود دارد.

در این برگه، امکان ذخیره، چاپ و اشتراک‌گذاری گزارشات پرداخت وجود دارد. در صورت کلیک نشانگر چاپ سه گزینه ذخیره، پرینت و اشتراک‌گذاری نمایش داده می‌شود که با انتخاب هرکدام عملیات مرتبط با آن انجام می‌شود.

کلیپ آموزشی