banke soalat

نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش حذف پرداخت در نرم‌افزار حسابداری دودوتا

در حسابداری حذف کردن سند از طریق ثبت سند ابطال (سند معکوس) امکان‌پذیر است، اما با توجه به اینکه بیشتر کاربران این برنامه به علم حسابداری تسلط چندانی ندارند جهت حذف پیچیدگی و شفاف بودن گزارش‌ها برخلاف اصول حسابداری می‌توانیم از گزینه حذف استفاده نماییم.

در نرم‌افزار حسابداری اندرویدی دودوتا ،امکان حذف پرداخت، فاکتور فروش، فاکتور خرید، فاکتور برگشت از فروش، فاکتور برگشت از خرید، دریافت، چک، حساب بانک و کارت‌بانکی وجود دارد.

جهت حذف پرداخت در نرم‌افزار حسابداری اندرویدی دودوتا ، باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار وارد قسمت تنظیمات شده و گزینه حذف و در ادامه پرداخت را انتخاب نماییم.

در برگه بازشده ابتدا بازه زمانی را جهت نمایش پرداخت‌های موردنظر،تعیین می‌نماییم و از لیست موجود پرداخت موردنظر را انتخاب و گزینه تائید را می‌زنیم، همچنین می‌توانیم در کادر جستجو ثبت موردنظر را تایپ و نشانگر جستجو را کلیک نماییم و به این صورت رکورد موردنظر را انتخاب و عملیات حذف را انجام می‌دهیم.

توجه: دقت داشته باشیم که با انتخاب گزینه حذف، کلیه عملیات مرتبط حذف می‌شود (حذف یک فاکتور در مقادیر مربوطه مانند موجودی کالا، صندوق، تخفیف و … تغییر ایجاد می‌کند.)

تنظیمات
تنظیمات

[bbp-single-topic id=8295]