banke soalat

نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش گزارشات گردش کل در نرم افزارحسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم اطلاعاتی که در سیستم حسابداری وارد می‌شوند، داده‌های اولیه‌ای هستند که از اسناد و مدارک مثبت گرفته می‌شوند، این اطلاعات مالی توسط سیستم حسابداری پردازش می‌شوند و درنهایت به شکل گزارش‌های حسابداری به‌عنوان خروجی سیستم در اختیار استفاده‌کنندگان درون‌سازمانی و برون‌سازمانی قرار می‌گیرد.

گزارش‌های حسابداری مجموع اطلاعات مالی مربوط به یک واحد اقتصادی را به شکل طبقه‌بندی‌شده همراه با توضیحات و تفاسیر لازم به‌طور یکجا ارائه می‌کنند.

جهت مشاهده گزارشات گردش کل در نرم‌افزار حسابداری دودوتا از منوی اصلی نرم‌افزار وارد قسمت گزارشات شده و گزینه گردش کل را انتخاب می‌نماییم.

گزارش گردش کل در سه سطح جزئی،نمایش فاکتور و نمایش مانده‌حساب‌ها ارائه‌شده است.در صورت انتخاب گزینه جزئیات می توانیم جزئیات اقلام فاکتور و اسناد ثبت شده را مشاهده نماییم و با انتخاب گزینه نمایش مانده ،ستون مانده به گزارشات افزوده می شود.امکان جست‌وجوی سند موردنظر و همچنین گزارش‌گیری در بازه زمانی معین وجود دارد ،به‌طور مثال با تایپ نام یکی از مشتریان جمع کلصندوق،بانک‌ها،هزینه،فروش،تخفیف فروش،چک‌های پرداختی،چک‌های دریافتی،بدهکاری/بستانکاری،خرید و تخفیف از خرید مشتری موردنظر را جست‌وجو و نمایش خواهد داد .در قسمت نمایش رکورد آخر می‌توانیم تعداد نمایش سند را به‌دلخواه تغییر دهیم .

در این برگه، امکان ذخیره،چاپ و اشتراک‌گذاری گزارشات گردش کل وجود دارد . در صورت کلیک نشانگر چاپ سه گزینه ذخیره،پرینت و اشتراک‌گذاری نمایش داده می‌شود که با انتخاب  هرکدام عملیات مرتبط با آن انجام می‌شود.

گزارشات

[bbp-single-topic id=7763]