نسخه حسابداری دودوتا مخصوص کالای ورزشی

بانک اطلاعاتی شامل لیست کالاها و فروشندگان مخصوص کالای ورزشی

پیش درآمد

 ورزش یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر روند سلامتی و بهبود بیماری های قلبی افراد داشته ، به همین خاطر اشخاصی که در عرصه فروش لوازم ورزشی فعالیت داشته می توانند درزمینه فرهنگ سازی ورزش و سلامتی افراد جامعه تاثیر بسزایی داشته  بر همین اساس نرم افزار حسابداری دودوتا موفق به طراحی برنامه حسابداری برای مشاغل لوازم ورزشی  گردیده است که بتواند در این زمینه کمک شایانی به زحمت کشان و ترویج دهندگان فرهنگ ورزش و سلامتی بنماید .

حسابداری

چرا ازحسابداری دودوتا برای لوازم ورزشی  استفاده میکنیم؟

با توجه به اینکه اطلاعات در هر شغلی از ارزش والایی برخوردار است در حسابداری دودوتا سعی بر این شده است که بانک اطلاعاتی کامل از محصولات  ، و  فروشندگان معتبر را در اختیارما قرار بدهد که موجب ارائه  خدمات به موقع و دقیق با هزینه‌های به صرفه میگردد .

تعامل و  سود بیشتر درمیان هم صنفان لوازم ورزشی ارزوی دودوتاست بر همین اساس موجب استفاده شمار زیادی از همکاران  از حسابداری اندرویدی دودوتا شده که متناسب با شغل ما بروزرسانی وارتقا داده میشود.

از امکانات حسابداری دودوتا برای مشاغل لوازم ورزشی :

 تعیین میزان حداقل و حداکثر سود فروش و نقطه سفارش کالا .

تعریف کالا های مختص هر گروه  یا برند ورزشی  و مشاهده موجودی هر گروه کالا .

تعیین فروشنده های فروشگاه ، تعریف سطح  دسترسی ، محدودیت برای فروشنده ها در زمان استفاده از نرم افزارحسابداری  .

امکان دریافت و پرداخت به صورت پیشرفته ( بانک به بانک ، مشتری به فروشنده ، کارتخوان … ) .

استعلام مبالغ خرید و فروش کالاهای ورزشی مربوط به اشخاص متفاوت  در بازه زمانی مختلف .

مشاهده لیست بدهکاران و بستانکاران به صورت کلی و جزیی .

مدیریت تنظیمات بازه زمانی شروع گزارشات  و تعیین نمایش اسناد نمایش مانده حساب اشخاص جهت مدیریت سرعت برنامه .

افزودن لوگو و امضا در فاکتور و گزارشات .

نسخه تخصصی کالای ورزشی:

افزودن کالا و خدمات :پس از تعیین گروه کالا و خدمات ،بارکد را به صورت دستی یا دستگاه بارکدخوان وارد کرده واطلاعات مربوط به تعداد،مبلغ خرید وفروش را تکمیل ، سپس میتوانیم در هنگام تعریف یا ویرایش کالا با انتخاب عکس از  گالری و  تخصیص عکس به کالا  ، به فروش بیشتر محصولات توسط ویزوتورها کمک  نماییم .

مشتریان و فروشندگان:

اطلاعات مشتریان را با توجه به دسته بندی های پیش فرض ثبت مینماییم همچنین اضافه نمودن اطلاعات مربوط به مراوده های مشتری مانند:سقف بدهی،طلب و بدهی اول دوره نیز امکان پذیر است  ثبت فروشندگان نیز به همین صورت است.

معرفی حساب:

با انتخاب بانک مورد نظراطلاعات مربوط به حساب را ثبت مینماییم در صورت عدم وجود یک بانک در لیست میتوانیم بانک مورد نظر را به لیست بانک های موجود اضافه نماییم.

 اگر حساب دارای دسته چک یا متصل به کارت خوان است تیک گزینه را فعال مینماییم .

انبارگردانی :

جهت کنترل وتنظیم سریع موجودی کالاها وارد صفحه انبار میشویم و درقسمت انبارگردانی میتوانیم کالاهای ثبت شده وجزییات کالا را مشاهده و درصورت وجود یک کالا در لیست کالاهای دمو می توانیم آن را  حذف یا ویرایش نماییم.

فاکتور فروش:

جهت ثبت فروش در طی دوره،فاکتور فروش را انتخاب وبارکد مربوط به کالا را وارد مینماییم در صورت فراموش کردن بارکد کالا،میتوانیم از گزینه جستجوی کالا برای مشاهده لیست کالاهای موجود به روش ساده یا البوم های دیجیتال استفاده نماییم. پس از انتخاب کالای مورد نظر ،تعداد و مبلغ فروش کالا را تعیین مینماییم.

با انتخاب استعلام مبالغ فروش، با تعیین یک شخص میتوانیم مبالغ فروش یک محصول را مشاهده سپس انتخاب و تایید نماییم.

با کلیک بر روی هر کالا میتوانیم تعداد و مبلغ فروش کالا را ویرایش ویا تخفیف تکی بر روی آن کالا اعمال نماییم.

با انتخاب شخص مورد نظر که با آن مراوده مالی داریم ،مبلغ دریافتی را به سه شیوه ی نقد،کارت خوان و نسیه و حواله بانکی  وارد وهمچنین میتوانیم تخفیف کلی را نیز بر فاکتور اعمال کرده وسپس فاکتور را تایید نماییم

صورت حساب:

گزارشی کامل از تمام معاملات نقدی و غیر نقدی ، مانده حساب را  بر اساس تاریخ انجام معامله مربوط به مشتریان،فروشندگان و سهامداران را مشاهده نماییم .