نسخه حسابداری دودوتا مخصوص لوازم التحریر

بانک اطلاعاتی شامل لیست کالاها و فروشندگان مخصوص لوازم التحریر

پیش درآمد

لوازم التحریر سالیان متمادی است که جزء اصلی نگارش بوده و به عنوان وسیله ای برای سهولت درامر یادگیری و تدریس مورد استفاده بوده و در اکثر مکان ها از جمله  مدارس، ادارات و منازل کاربرد ویژه ای را داشته وجزء فعالیت های غیر قابل انکار و مهم جامعه محسوب گشته و همچنان مورد تقاضای  قشر وسیع از جامعه در تمامی سنین بوده، بر همین اساس نرم افزار حسابداری دودوتا موفق به طراحی برنامه حسابداری برای مشاغل لوازم التحریر گردیده است که بتواند در این زمینه کمک شایانی به این حرفه بنماید.

چرا ازحسابداری دودوتا برای لوازم التحریر استفاده میکنیم؟

با توجه به اینکه اطلاعات در هر شغلی از ارزش والایی برخوردار است در حسابداری دودوتا سعی بر این شده است که بانک اطلاعاتی کامل از محصولات  ، طراحان و فروشندگان  را در اختیارما قرار بدهد که موجب ارائه  خدمات به موقع و دقیق با هزینه‌های به صرفه میگردد.

افزایش میزان فروش و سود درمیان هم صنفان لوازم التحریر آرزوی دودوتاست بر همین اساس موجب استفاده شمار زیادی از همکاران  از حسابداری اندرویدی دودوتا شده که متناسب با شغل ما بروزرسانی وارتقا داده میشود .

از امکانات حسابداری دودوتا برای مشاغل لوازم التحریر:

گروه بندی کالا براساس نوع کالا و کالاهای پرفروش ، کم فروش و عادی

امکان تخفیف به صورت تکی و کلی در فواصل پر فروش لوازم التحریر.

تعریف سه مشخصه اصلی کالا ، ثبت بارکد به صورت دستی ویا بارکدخوان.

پرینت گزارشات و تحویل آنی فیش های فروش به مشتریان.

ثبت پرداختی و دریافتی به صورت پیشرفته ، نقدی ،چک ، کارتی و نسیه و …

استعلام مبالغ و سود هر فاکتور و کالا با قابلیت تفکیک اشخاص در بازه های زمانی مختلف.

تعیین فروشنده های لوازم التحریر، تعریف سطح  دسترسی و محدودیت برای فروشنده ها در زمان استفاده از نرم افزارحسابداری.

نسخه تخصصی لوازم التحریر:

افزودن کالا و خدمات : پس از تعیین گروه کالا و خدمات ،بارکد را به صورت دستی یا دستگاه بارکدخوان وارد کرده واطلاعات مربوط به تعداد،مبلغ خرید وفروش را تکمیل ،  سپس می توانیم در هنگام تعریف یا ویرایش کالا با انتخاب عکس از  گالری و  تخصیص عکس به کالا  ، به فروش بیشتر محصولات توسط ویزوتورها کمک  نماییم .

مشتریان و فروشندگان:

اطلاعات مشتریان را با توجه به دسته بندی های پیش فرض ثبت مینماییم همچنین اضافه نمودن اطلاعات مربوط به مراوده های مشتری مانند: سقف بدهی، طلب و بدهی اول دوره نیز امکان پذیر است ثبت فروشندگان نیز به همین صورت است.

معرفی حساب:

با انتخاب بانک مورد نظراطلاعات مربوط به حساب را ثبت مینماییم در صورت عدم وجود یک بانک در لیست میتوانیم بانک مورد نظر را به لیست بانک ها ی موجود اضافه نماییم.

 اگر حساب دارای دسته چک یا متصل به کارت خوان است تیک گزینه را فعال مینماییم.

انبارگردانی :

جهت کنترل وتنظیم سریع موجودی کالاها وارد صفحه انبار میشویم و درقسمت انبارگردانی میتوانیم کالاهای ثبت شده وجزییات کالا را مشاهده و درصورت وجود یک کالا در لیست کالاهای دمو می توانیم آن را  حذف یا ویرایش نماییم .

فاکتور فروش:

جهت ثبت فروش در طی دوره، فاکتور فروش را انتخاب و بارکد مربوط به کالا را وارد مینماییم در صورت فراموش کردن بارکد کالا، میتوانیم از گزینه جستجوی کالا برای مشاهده لیست کالاهای موجود به روش ساده یا آلبوم های دیجیتال استفاده نماییم. پس از انتخاب کالای مورد نظر، تعداد و مبلغ فروش کالا را تعیین مینماییم.

با انتخاب استعلام مبالغ فروش، با تعیین یک شخص میتوانیم مبالغ فروش یک محصول را مشاهده سپس انتخاب و تایید نماییم.

با کلیک بر روی هر کالا میتوانیم تعداد و مبلغ فروش کالا را ویرایش و یا تخفیف تکی بر روی آن کالا اعمال نماییم.

با انتخاب شخص مورد نظر که با آن مراوده مالی داریم، مبلغ دریافتی را به سه شیوه ی نقد، کارت خوان و نسیه و حواله بانکی  وارد وهمچنین میتوانیم تخفیف کلی را نیز بر فاکتور اعمال کرده وسپس فاکتور را تایید نماییم.

صورت حساب:

گزارشی از تمام مراودات نقدی و غیر نقدی، مانده حساب را بر اساس تاریخ انجام معامله مربوط به مشتریان، فروشندگان و سهامداران را مشاهده نماییم.