آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

راه اندازی خطوط تلفن ویپ

خطوط تلفنی ویپ (voice over internet protocol) یا همان تلفن‌های تحت شبکه که روشی برای ارسال صدا از طریق شبکه‌های اینترنت است. خطوط تلفن ویپ از طریق پروتکل IP صدا را به‌صورت داده‌های دیجیتال بسته‌بندی و ارسال می‌کند.تلفن ویپ برای کسب و کارهایی که به دنبال توسعه و بهبود کیفیت وضعیت ارتباطی و کسب رضایت مشتریان هستند یک ضرورت مهم محسوب می شود. در همین راستا دودوتا آماده ی راه اندازی و نصب خطوط تلفن ویپ با توانایی برقراری بیش از 10 هزار تماس روزانه به صورت حضوری و غیر حضوری برای صاحبان مشاغل است.

 

جهت مشاوره برای راه اندازی خطوط تلفن ویپ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

021-88591550

09353631505

نصب و راه‌اندازی خطوط تلفن ویپ امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار شما کاربران عزیز قرار می‌دهد، از جمله:

1-تلفن گویا

2-صف تماس

3-صندوق صوتی

4-گزارش تماس

5- ضبط مکالمه

6-کنفرانس تصویری

7-کنفرانس صوتی

8-فکس نرم افزاری

9- شناسایی تماس گیرنده

10-منشی تلفنی خودکار

11- سیستم ارتباط یکپارچه

مزایای استفاده از خطوط تلفن ویپ (VIOP):

 

_ با استفاده از خطوط تلفن ویب شما محدود به چیدمان خاص سخت‌افزار نخواهید بود و در هر زمان و مکانی می‌توانید پاسخگوی مشتریان تان باشید و هیچ تماسی را از دست ندهید.

 

_یکی از بزرگ‌ترین مزایای استفاده از خطوط تلفن ویپ، کاهش هزینه است، با استفاده از شبکه اینترنت برای برقراری تماس‌ها، هزینه‌های مربوط به تماس‌های بین‌المللی و طولانی‌مدت را به‌شدت کاهش می‌دهد.

 

_ سیستم گزارش‌گیری ویپ شما را قادر می‌سازد که عملکرد کارکنان خود را بررسی و ارزیابی کنید.

 

_  راه‌اندازی تلفن‌های ویپ سرعت در پاسخگویی را چندین برابر افزایش داده و از کاهش فروش و نارضایتی مشتریان جلوگیری می‌کند.

 

_با استفاده از خطوط تلفن ویپ شما قادر خواهید بود تماس‌های خود را با دستگاه‌های دیگر نظیر کامپیوتر، لب تاپ یا تبلت همگام‌سازی کنید. این قابلیت امکان پاسخگویی به تماس‌ها را در هر مکان و زمانی فراهم می‌کند.