برنامه حسابداری

همکاری باما:

شرکت تیروژکاران غرب سازنده نرم افزار حسابداری دودوتا در نظر دارد، جهت توسعه کاری و فروش  محصولات خود(نرم افزار دودوتا) در تمامی شهر ها و استان های ایران همکاری به عمل  اورد.

ضمن تشکر و قدر دانی از متقاضیانی که تمایل پیوستن به خانواده صمیمی دودوتا را دارند به لحاظ حجم والای درخواست ها خواهشمندیم جهت اخذ نمایندگی قبل از اعلام تمایل، شرایط همکاری را مطالعه و سپس اقدام نمایند.

شرایط همکاری با ما:

  • نمایندگی نرم افزار دودوتا به شرکت یا فروشگاهی اعطا می شود که دارای سابقه کاری مناسب در زمینه فروش نرم افزار حسابداری را دارا باشد و همچنین دارای حسن شهرت در منطقه مربوط به حوزه فعالیت نیز باشد.
  • دوره ازمایشی: این دوره زمان مناسبی را در اختیار کارشناسان شرکت قرار می دهد که یک دوره ارزیابی نسبت به متقاضیان را انجام دهند و نیز زمانی است برای متقاضی که بازار منطقه خود را بررسی و ارزیابی کرده و از نحوه فروش و تقاضای مشتریان منطقه نیز مطلع شود.

 

لازم به ذکر است که در این دوره ازمایشی تعیین شده هیچ گونه اجبار و محدودیتی به خرید تعداد بخصوص نرم افزار وجود ندارد اما  با جمع مبلغ گردش مالی و پوشش منطقه می توانید به تصمیم گیری جهت اعطای نمایندگی انحصاری در استان مربوطه کمک نمایید.

برای اینکه فرد بتواند بازار حرفه ای و موفقی در زمینه فروش محصولات داشته باشد نیازمند سه عامل کلیدی زیر میباشد:

  • دانش کافی از کالا: فروشنده باید به طور کامل با محصول اشنایی داشته باشد تا بتواند پاسخگوی تمامی سوالات خریداران باشد
  • علاقه به فروش: مهم ترین امر در بازار فروش علاقه به ان می باشد و همچنین فرد باید هنر مشتری مداری را نیز داشته باشد.
  • ارایه صحیح و حرفه ای محصول: توضیح مطالب درباره محصول باید توسط فروشنده با داشتن اعتماد به نفس ،بدون خجالت و مختصر و مفید ارایه گردد.