آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

نرم‌افزار حسابداری دودوتا، با داشتن یکی از قوی‌ترین شرکت‌های خدمات پس از فروش و پشتیبانی محصولات نرم‌افزاری به‌صورت منسجم و آنلاین، در راستای ارائه خدمات و پشتیبانی متمایز در کوتاه‌ترین زمان ممکن به‌صورت یکپارچه، در سراسر کشور جهت ایجاد حس آرامش، اطمینان و افزایش رضایتمندی مشتریان گام به عرصه نهاده است.

سال‌ها تجربه پشتیبانی از کاربران، منجر به گردآوری مجموعه‌ای از سؤالات حسابداری متداول شده است. اولین گام پشتیبانی ما از شما، در اختیار قرار دادن این سؤالات و پاسخ‌های مرتبط می‌باشد نرم‌افزار حسابداری دودوتا، در راستای فراهم نمودن بستری مناسب جهت برقراری ارتباط تعاملی میان شرکت و مشتریان و همچنین آموزش کاربران، محیط آموزشی را طراحی نموده و کاربران می‌توانند آموزش کاملی از نرم‌افزار را مشاهده نمایند.

همکاران بخش پشتیبانی نرم‌افزار حسابداری دودوتا، با حضور در انجمن‌های پشتیبانی، پاسخگوی مشکلات احتمالی شما کاربران گرامی هستند، کافی است با ثبت‌ نام در سایت و ورود به این بخش مشکل خود را مطرح نمایید تا همکاران این بخش، پاسخگوی شما باشند، همچنین شما می‌توانید از موضوعات مطرح‌شده و پاسخ دیگر کاربران نیز اطلاع پیدا کنید.

مشتریان، ارزشمندترین سرمایه‌ی دودوتا را تشکیل می‌دهند ‍‍‍‍و جلب رضایت آنها هدف اصلی نرم افزار حسابداری اندرویدی دودوتا می باشد پس زمان شما برای ما ارزشمند است و با سریعترین سرویس‌ها آماده پاسخگویی و پشتیبانی به شما مشتریان گرامی هستیم.

فروش پایان راه نیست، آغاز یک تعهد است.