banke soalat

پرتال آموزشی حسابداری دودوتا

آموزش ثبت معرفی حساب بانکی در نرم‌افزار حسابداری دودوتا

جهت معرفی حساب بانکی، در نرم‌ افزار حسابداری اندرویدی دودوتا، از منوی صفحه اصلی نرم‌افزار، وارد قسمت اول دوره شده و گزینه معرفی حساب بانکی را انتخاب می نماییم.

در برگه بازشده ابتدا از لیست موجود نام بانكي كه در آن حساب داريد را انتخاب نموده، البته اگر بانک موردنظر در لیست نباشد با کلیک بر روی گزینه +  می‌توانیم بانک جدید به لیست اضافه نماییم.

در ادامه شماره‌ حساب بانک، شماره کارت بانک، نام شعبه و موجودی اولیه حساب خود را وارد می‌نماییم.

اگر حساب دارای دسته چک می باشد  تیک دسته‌چک  را فعال نموده تا این حساب به لیست حساب‌هایی که می‌توانیم از آن چک صادر کنیم اضافه شود و همچنین اگر حساب موردنظر ما به کارت‌خوان متصل  باشد تیک کارت‌خوان را فعال می‌نماییم تا در زمان صدور فاکتور اگر مشتری با کارت‌بانکی مبلغ فاکتور را پرداخت نمود  آن مبلغ به‌حساب بانکی ما اضافه گردد.

در مرحله بعد می‌توانیم برای دریافت پیامک در بخش تنظیمات دریافت اس ام اس شماره تلفن همراه خود را وارد و در ادامه بعد از ثبت تمام مراحل با کلیک بر روی تیک تائید، حساب بانکی خود را در نرم‌افزار حسابداری ثبت نماییم.

البته در قسمت نقد و بانک نیز می‌توانیم حساب بانکی خود را معرفی نماییم سپس  از منوی داخل نرم‌افزار، وارد قسمت نقد و بانک شده و گزینه معرفی حساب را انتخاب نماییم.

 

اول دوره
اول دوره
اول دوره

نرم افزار حسابداری دودوتا انجمن ها آموزش ثبت معرفی حساب

نمایش 0 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
    نوشته ها
نمایش 0 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.