صندوق فروشگاهی + دستگاه های پوز و کارتخوان + سیستم حسابداری + پرینتر + بارکدخوان

 دودوتا فقط بر روی کارتخوانهایی که از طریق خود شرکت و یا بانک و شرکتهای طرف قرار داد که در سایت رسمی شرکت معرفی شده اند نصب و فعال می گردد

اخطار ! نصب دودوتا بر روی کارتخوان های متفرقه ممنوع بوده و با مرتکب برخورد قانونی صورت خواهد گرفت

نحوه سفارش دستگاه کارتخوان 

جهت سفارش دستگاه و همچنین دریافت مدارک و فرم های لازم جهت خرید یا به امانت گرفتن دستگاه مشخصات خود را به شماره‌ 09353631505 به صورت پیامکی (sms) یا در واتس اپ ارسال نمایید.

بعد از ثبت درخواست کارشناسان با شما تماس خواهند گرفت. در صورت توضیحات بیشتر میتوانید با شماره 88591550-021 داخلی 4 تماس حاصل فرمایید.

توجه داشته باشید که قبل از اقدام به سفارش دستگاه کارتخوان چه به صورت امانی و چه به صورت خرید قطعی، انجام یکسری از مراحل مانند گرفتن کد دارایی ضروری و بر عهده‌ی مشتری می باشد. با مراجعه به سایت اداره‌ی مالیات این عملیات قابل انجام می باشد.

اتصال کارتخوان های دودوتا به انواع دستگاه های بارکد خوان ( بلوتوث،سیم،وایرلس)

روش های سفارش کارتخوان

شرایط واگذاری دستگاه کارتخوان اندرویدی رایگان به شرط تراکنش

کارتخوان های اندرویدی دودوتا

شرایط لازم جهت دریافت کارتخوان های رایگان دودوتا

بیشترین و پرتکرار ترین سوالی که از سوی مشتریان مطرح می شود نحوه‌ی چگونگی به امانت گرفتن دستگاه کارتخوان به صورت رایگان از شرکت می باشد. اصلی ترین و ضروری ترین شرط لازم جهت دریافت کارتخوان های امانی، تعداد 200 تراکنش موفق در 24 ساعت شبانه روز می باشد.

رایگان:

متقاضیان دستگاه های رایگان می توانند پس از تاییدیه فرم ثبت نام توسط بانکی که در آن حساب دارند و همچنین تأیید کارشناسان فنی دستگاه را به صورت امانی باشرط تعداد تراکنش موفق در طول روز که در فوق به آن اشاره شده است دریافت نمایند.

نکته: دستگاه موردنظر قابلیت اتصال به تمامی بانک های فعال در سراسر کشور را دارد.

مراحل لازم جهت تهیه و سفارش دستگاه:

 1. ارسال تصویر مدارک هویتی و شماره حساب بانک (کلیه بانکها) به شرکت از طریق ایمیل یا واتس آپ
 2. تحویل دستگاه کارتخوان در محل کار شما توسط کارشناسان
 3. دریافت یک فقره چک امانی بابت ضمانت و امضای قرارداد.

خرید قطعی کارتخوان اندرویدی ( مدل i9000 ) (ناموجود)

دستگاه پوز همراه حسابداری دودوتا

شرایط لازم جهت خرید آنلاین (قطعی) دستگاه از شرکت

متقاضیانی که قصد خرید دستگاه را به صورت قطعی دارند می توانند با انتخاب محصول مورد نظر مبلغ را پرداخت و دستگاه را به صورت آنلاین خریداری نمایند.

توجه داشته باشید که در خرید قطعی مالکیت دستگاه با مشتری می باشد.

جهت خرید دستگاه و پرداخت آنلاین می توانید به لینک موردنظر مراجعه نمایید.

نکته: دستگاه موردنظر قابلیت اتصال به تمامی بانک های فعال در سراسر کشور را دارد.

مراحل لازم جهت تهیه و سفارش دستگاه:

 1. پرداخت آنلاین وجه دستگاه کارتخوان
 2. ارسال تصویر مدارک هویتی و شماره حساب بانک (کلیه بانکها) به شرکت از طریق ایمیل یا واتس آپ
 3. ارسال دستگاه از طریق اداره پست

کارتخوان های اندروید متصل به درگاه پرداخت بانکی

دریافت وجه از مشتریان از طریق کارتخوان هایی که توسط شرکت های PSP به درگاه های بانکی متصل می شوند و با استفاده از رمز اول (چهار رقمی) بدون کسر کار مزد قابل انجام می باشد.

نسل جدید کارتخوان ها که بر روی دستگاه های اندرویدی اجرا و پیاده سازی شده اند این قابلیت را دارند که علاوه بر دریافت وجه از مشتریان خدمات دیگری را از جمله : ورود و خروج کالا، چیدمان منظم و هدفمند کالا، استفاده از بارکد کالا و همچنین انبار گردانی را که به صورت مداوم و پیوسته در انبار ها صورت میگیرد برای شما انجام دهد.

جهت تهیه‌ و سفارش آنلاین سخت افزارهای مناسب که همخوانی کامل با حسابداری دودوتا را دارند می توانید از سه طریق (خرید قطعی، ودیعه ای و امانی) دستگاه های کارتخوان را سفارش و در محل کار خود دریافت نمایید.

دلایل استفاده از دستگاه های پی دی ای

با استفاده از این دستگاه، علاوه بر قابلیت تغییر اطلاعات به صورت لحظه ای و سریع درصد خطاهای انسانی و احتمالی تا حد زیادی کاهش می یابد. دستگاه پی دی ای با کاربری آسان وسیله ای کاربردی جهت مدیریت واحد های تجاری و تولیدی می باشد.

با صرف کمترین زمان و بدون اتلاف وقت و خطا می توانیم از اطلاعات و گزارشات، صورتحساب مشتریان، فروشندگان، سهامداران و… برگه‌ی موردنظر را چاپ یا پرینت نماییم. نکته‌ی قابل تامل در ارتباط با دستگاه های پی دی ای رابط کاربری ساده و آسان آن می باشد که برای تمامی صنف ها با هر میزان حجم کاری و هر شخصی با هر میزان تحصیلات قابل استفاده می باشد.

یکی از ویژگی های بارز نرم افزار دودوتا قابلیت سفارشی سازی و شخصی سازی چاپ فاکتور و فایل های خروجی با تم های مختلف به صورت متن، عکس، فایل پی دی اف (PDF) و… می باشد، که تنها قابل نصب بر روی پی دی ای های مخصوص شرکت می باشد.

برخی از امکانات کارتخوان های دودوتا 

 • قابلیت امضا دیجیتال از مشتریان قبل از چاپ فاکتور
 • امکان اتصال به وب سایت های فروشگاهی
 • تعیین سطح دسترسی برای کاربران مختلف
 •  ارائه‌ی تیپ قیمت های مختلف
 • دریافت مستقیم وجه فاکتور
 • قابل اتصال به تمامی حساب های بانکی
 • باطری قدرتمند با نگهداری شارژ تا 25 روز