نسخه عادی ویژه ( فروشگاه یا شرکت و بنگاه خدماتی )

نسخه عادی نرم افزار حسابداری دودوتا نسخه ای پایه است که با محور اصلی خرید و فروش کالا ، صندوق،انبار،مدیریت نقد و بانک،ثبت درآمد و هزینه،ثبت بارکد و… به گونه ای طراحی شده تا پاسخگوی تمام نیاز های یک فروشگاه یا شرکت و بنگاه خدماتی باشد.
محیط به روز، ساده و بسیار سریع این نسخه ، تجربه مدیریتی حرفه ای و کاملا متفاوت را به کاربران خود می دهد.

مراحل نصب : ابتدا اپلیکیشن را بر روی سیستم عامل اندروید دانلود و نصب نمایید پس از مشاهده دمو و مطالعه امکانات از درون خود اپلیکیشن گزینه خرید آنلاین را انتخاب و ادامه دهید.

نسخه حرفه ای ویژه ( فروشگاه یا شرکت و بنگاه خدماتی )

نسخه حرفه ای نرم افزار حسابداری دودوتا نسخه پشرفته ای است که با قابلیت کنترل و مدیریت امورمالی و حسابداری ، استعلام مبالغ ،صورت مغایرت بانکی ، پنل پیامکی و همچنین چاپ و اشتراک گذاری 33 گزارش استاندارد اداره دارایی ، محیطی یکپارچه و کاربر پسند مناسب تمامی مشاغل و اصناف فروشگاهی و خدماتی با هرحجم کاری می باشد.

مراحل نصب : ابتدا نرم افزار را دانلود و سپس بر روی دستگاه اندروید خود نصب نمایید . پس از مشاهده نسخه دمو و مطالعه امکانات متفاوت ، در داخل نرم افزار در قسمت خریدانلاین اقدام به خرید نمایید .

نسخه تحت شبکه ویژه (شرکت های بزرگ پخش و فروشگاه های زنجیره ای )

نسخه تحت شبکه دودوتا با ارائه سیستمی یکپارچه و پر قدرت جهت پوشش و سازمان دهی تمام فعالیت های شرکت های بزرگ پخش و فروشگاه های زنجیره ای که دارای شبکه فروش محصولات هستند به نحوی طراحی گشته است تا روند فروش و نظام مند سازی توزیع مویرگی و گرم را تسریع و سامان دهد.

مراحل نصب : نسخه دموی برنامه را در داخل سایت مشاهده فرمایید سپس جهت راهنمایی بیشتر با کارشناسان شرکت تماس بگیرید .