آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش گزارش کالا/خدمات در نرم افزار حسابداری دودوتا

اصول انبارگردانی و مدیریت انبار، بخش حساس هر واحد تجاری است در واقع مدیریت فرآیندهای انبارداری و کسب اطلاعات دقیق و به‌روز از وضعیت موجودی انبار، از نیازهای ضروری مدیران واحدهای تجاری است تا بتوانند بر اساس آن برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری مناسبی در مورد کنترل تأمین موجودی انبار برای سفارش‌ و تأمین به‌موقع کالا و پیشگیری از کمبود موجودی کالا انجام دهند.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا، بخش انبارداری تعدادی و ریالی به‌منظور تسهیل و بالابردن سرعت و دقت عملیات انبارداری ارائه‌شده است، با استفاده از این قسمت امور مدیریت ورود، خروج و نگهداری کالا از نظر عددی و از نظر ریالی به‌صورت کاملاً خودکار و مکانیزه انجام خواهد گرفت.

جهت مشاهده گزارش کالا و خدمات در نرم افزار اندرویدی حسابداری دودوتا، باید از منوی اصلی نرم‌افزار وارد قسمت انبار شده و گزینه گزارش کالا و خدمات را انتخاب نماییم.

گزارش کالا و خدمات، گزارش کلی از تمامی کالاها و خدمات را با ذکر ردیف، بارکد، شرح کالا، وارده، بهای تمام شده و پایان دوره ارائه میدهد. درصورت فعال نمودن تیک کالاهای موجود، لیستی از کل کالاهایی که دارای موجودی هستند و با فعال شدن تیک گزینه ی گروه بندی، گزارش کل کالا و خدمات گروه مورد نظر را نمایش می دهد.

در این آیتم، گزارش کالاها و خدمات را می توان بر اساس بیشترین خرید، بالاترین خرید، پرفروش ترین و پرسودترین نمایش داد. همچنین می توانیم نمایش تعداد اسناد در گزارشات را تعیین نماییم.

در این برگه امکان ذخیره، پرینت و اشتراک گذاری گزارشات کالا وخدمات وجود دارد. با کلیک روی نشانگر چاپ سه گزینه ذخیره، چاپ و اشتراک‌گذاری نمایش داده می‌شود و با انتخاب هرکدام عملیات مرتبط با آن انجام می‌شود.

کلیپ آموزشی