banke soalat

نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش گزارش کالا/خدمات در نرم افزار حسابداری دودوتا

 

اصول انبارگردانی و مدیریت انبار، بخش حساس هر واحد تجاری است در واقع مدیریت فرایندهای انبارداری و کسب اطلاعات دقیق و به‌روز از وضعیت موجودی انبار، از نیازهای ضروری مدیران واحدهای تجاری است تا بتوانند بر اساس آن برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری مناسبی در مورد کنترل تأمین موجودی انبار برای سفارش‌ و تأمین به‌موقع کالا و پیشگیری از کمبود موجودی کالا انجام دهند.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا ،بخش انبارداری تعدادی و ریالی به‌منظور تسهیل و بالا بردن سرعت و دقت عملیات انبارداری ارائه‌شده است ،با استفاده از این قسمت امور مدیریت ورود، خروج و نگه‌داری کالا از نظر عددی و از نظر ریالی به‌صورت کاملاً خودکار و مکانیزه انجام خواهد گرفت.

جهت مشاهده گزارش کالا و خدمات در نرم افزار حسابداری دودوتا ،باید از منوی اصلی نرم افزار وارد قسمت انبار شده و گزینه گزارش کالا و خدمات را انتخاب نماییم.

گزارش کالا و خدمات ،گزارش کلی از تمامی کالاها و خدمات را با ذکر ردیف ،بارکد،شرح کالا،وارده ،بهای تمام شده و پایان دوره ارائه میدهد .درصورت فعال نمودن تیک کالاهای موجود، لیستی از کل کالاهایی که دارای موجودی هستند و با فعال شدن تیک گزینه ی گروه بندی،گزارش کل کالاو خدمات گروه مورد نظر را نمایش می دهد. در این آیتم ،گزارش کالاها و خدمات را میتوان بر اساس بیشترین خرید،بالاترین خرید،پرفروش ترین و پرسودترین نمایش داد .همچنین می توانیمنمایش تعداد اسناد در گزارشات را تعیین نماییم.

در این برگه امکان ذخیره ،پرینت و اشتراک گذاری گزارشات کالا وخدمات وجود دارد.با کلیک روی نشانگر چاپ سه گزینه ذخیره، چاپ و اشتراک‌گذاری نمایش داده می‌شود و با انتخاب هرکدام عملیات مرتبط با آن انجام می‌شود.

انبار
انبار

[bbp-single-topic id=8392]