banke soalat

نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش حذف فاکتور برگشت از فروش در نرم افزار حسابداری دودوتا

 

در حسابداری حذف کردن سند از طریق ثبت سند ابطال (سند معکوس) امکان‌پذیر است ،اما با توجه به اینکه بیشتر کاربران این برنامه به علم حسابداری تسلط چندانی ندارند ،جهت حذف پیچیدگی و شفاف بودن گزارش‌ها برخلاف اصول حسابداری می‌توانیم از گزینه حذف استفاده نماییم.

در نرم‌افزار حسابداری اندرویدی دودوتا ،امکان حذف فاکتور فروش، فاکتور خرید، فاکتور برگشت از فروش، فاکتور برگشت از خرید، پرداخت، دریافت، چک، حساب بانک و کارت‌بانکی وجود دارد.

جهت حذف فاکتور برگشت از فروش در نرم‌افزار حسابداری دودوتا ،باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار، وارد قسمت تنظیمات شده و گزینه حذف و در ادامه برگشت از فروش را انتخاب می نماییم.

در برگه بازشده ابتدا ،با انتخاب بازه زمانی موردنظر تمام فاکتورهای برگشت از فروش تاریخ مشخص‌شده نمایش داده می‌شود و از لیست نمایش داده‌شده فاکتور موردنظر را انتخاب می‌نماییم و گزینه تائید را می‌زنیم یا در کادر جستجو نام شخص موردنظر را تایپ و نشانگر جستجو را کلیک می‌نماییم.

توجه: دقت داشته باشیم که با انتخاب گزینه حذف، کلیه عملیات مرتبط حذف می‌گردد. (حذف یک فاکتور در مقادیر مربوطه مانند موجودی کالا، صندوق، تخفیف و … تغییر ایجاد می‌کند.)

تنظیمات
تنظیمات
تنظیمات

نرم افزار حسابداری دودوتا انجمن ها آموزش حذف برگشت از فروش

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  Admin_DPR در 10 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

  • نویسنده
    نوشته ها
  • #8280

    Admin_DPR
    سرپرست

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.