آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش حذف برگشت از خرید در نرم افزار حسابداری دودوتا

در حسابداری حذف کردن سند از طریق ثبت سند ابطال (سند معکوس) امکان‌پذیر است، اما باتوجه‌به اینکه بیشتر کاربران این برنامه به علم حسابداری تسلط چندانی ندارند، جهت حذف پیچیدگی و شفاف‌بودن گزارش‌ها برخلاف اصول حسابداری می‌توانیم از گزینه حذف استفاده نماییم.

در نرم‌افزار اندرویدی حسابداری دودوتا، امکان حذف فاکتور فروش، فاکتور خرید، فاکتور برگشت از فروش، فاکتور برگشت از خرید، پرداخت، دریافت، چک، حساب بانک و کارت‌بانکی وجود دارد.

جهت حذف فاکتور برگشت از خرید در نرم‌افزار حسابداری دودوتا، باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار، وارد قسمت تنظیمات شده و گزینه حذف و در ادامه برگشت از خرید را انتخاب می‌نماییم.

در برگه بازشده ابتدا با انتخاب بازه زمانی موردنظر، تمام فاکتورهای برگشت از خرید تاریخ مشخص‌ شده نمایش داده می‌شود و از لیست نمایش داده‌ شده فاکتور موردنظر را انتخاب می‌نماییم و گزینه تأیید را می‌زنیم یا در کادر جستجو نام شخص موردنظر را تایپ و نشانگر جستجو را کلیک می‌نماییم.

توجه: دقت داشته باشیم که با انتخاب گزینه حذف، کلیه عملیات مرتبط حذف می‌گردد. (حذف یک فاکتور در مقادیر مربوطه مانند موجودی کالا، صندوق، تخفیف و… تغییر ایجاد می‌کند)

کلیپ آموزشی