آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش ویرایش حساب بانک در نرم‌افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم ویرایش اطلاعات یکی از موارد پرکاربرد در حسابداری می باشد که به‌وسیله آن می‌توانیم بنا بر ضرورت اطلاعاتی را که قبلاً ثبت نموده ایم ویرایش نماییم.

بنابراین در نرم‌افزار اندرویدی حسابداری دودوتا، امکان ویرایش آیتم‌هایی از سندهای حسابداری با تمامی پارامتر‌های موجود پیش‌بینی‌شده است.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا، امکان ویرایش اطلاعات بخش‌های مختلفی ازجمله کالا و خدمات، مشتریان، فروشندگان، سهامداران، گروه کالا و خدمات، حساب بانک، فاکتور فروش، فاکتور خرید، فاکتور برگشت از فروش و فاکتور برگشت از خرید وجود دارد.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا، جهت ویرایش حساب بانک، باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار وارد قسمت تنظیمات شده، گزینه ویرایش و در ادامه حساب بانک را انتخاب نماییم.

در برگه بازشده فهرستی از بانک‌هایی که در آن‌ها حساب بانکی داریم نمایش داده می‌شود و می‌توانیم بانک موردنظر را جهت تغییر اطلاعات، انتخاب نماییم.

در صورتیکه بانک موردنظر در لیست نباشد، گزینه + را انتخاب، نام بانک و اطلاعات مورد نیاز را جهت ایجاد حساب بانکی وارد می نماییم و تیک تائید را انتخاب می نماییم به این صورت بانکی که در آن حساب بانکی داریم و قرار است مراودات مالی خود را از طریق آن انجام دهیم ثبت نموده و به لیست بانک‌های موجود اضافه می نماییم.

در ادامه می‌توانیم شماره‌حساب بانک، شماره کارت بانک و نام شعبه بانک خود را تغییر دهیم. در صورتی که حساب مورد نظر دسته‌چک داشته باشد تیک دسته‌چک را فعال تا این حساب به لیست حساب‌هایی که می‌توانیم از آن چک صادر نماییم اضافه گردد و همچنین اگر حساب مورد نظر به کارتخوان وصل باشد تیک کارتخوان را فعال می‌نماییم تا در زمان صدور فاکتور اگر مشتری با کارت‌بانکی مبلغ فاکتور را پرداخت نمود آن مبلغ به‌حساب بانکی ما اضافه گردد.

در مرحله بعد می‌توانیم برای دریافت اس ام اس در بخش تنظیمات دریافت اس ام اس شماره تلفن همراه خود را تغییر دهیم و در ادامه بعد از ثبت تمام مراحل موجود با کلیک بر روی تیک تائید، حساب بانکی خود را در نرم‌افزار حسابداری ویرایش نماییم.

کلیپ آموزشی