banke soalat

نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش ویرایش فروشندگان در نرم‌افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم ویرایش اطلاعات یکی از موارد پرکاربرد در حسابداری می باشد که به‌وسیله آن می‌توانیم بنا بر ضرورت اطلاعاتی را که قبلاً ثبت نموده ایم ، ویرایش نماییم.

بنابراین در نرم‌افزار حسابداری اندرویدی دودوتا در هر زمان، امکان ویرایش آیتم‌هایی از سندهای حسابداری با تمامی پارامتر‌های موجود پیش‌بینی‌شده است.

امکان تغییر اطلاعات بخش‌های مختلفی ازجمله کالا و خدمات، مشتریان، فروشندگان، سهامداران، گروه کالا و خدمات، حساب بانک، فاکتور فروش، فاکتور خرید، فاکتور برگشت از فروش و فاکتور برگشت از خرید در نرم افزار حسابداری دودوتا وجود دارد.

 جهت ویرایش فروشندگان و تأمین‌کنندگان کالا (افرادی که در لیست فروشندگان قرار می‌گیرند با ثبت بدهی و بستانکاری اول دوره آن‌ها می‌توانیم در طول سال مواد اولیه و کالاهایی را برای فروش از آن‌ها تهیه نماییم )باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار وارد قسمت تنظیمات شده، گزینه ویرایش را انتخاب و در ادامه فروشندگان را تایید نماییم.

در برگه بازشده فهرستی از فروشندگان نمایش داده شده  که می‌توانیم فروشنده موردنظر را انتخاب نماییم.

پس از انتخاب شخص مورد نظر، می‌توانیم گزینه‌های نام فروشنده، نام فروشگاه، کد ملی، کد اقتصادی، تلفن همراه، تلفن ثابت، استان، شهرستان، کد پستی و آدرس را ویرایش نماییم.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا برای هر فروشنده امکان ثبت بدهی و طلب اول دوره وجود دارد بنابراین در پایین صفحه و در قسمت ثبت بدهی و طلب اول دوره روی کلیک می‌نماییم و در این قسمت می‌توانیم بدهی اولیه و طلب اولیه را ویرایش، درنهایت بعد از تغییر و اصلاح تمامی اطلاعات موردنیاز تیک را تائید می نماییم.

تنظیمات
تنظیمات
تنظیمات
تنظیمات

[bbp-single-topic id=8231]