آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش پرداخت نقدی به امور مالیاتی در نرم‌ افزار حسابداری دودوتا

نقد و بانک: در حسابداری به معنای دریافت و پرداخت وجه نقد، چک، سفته و… می باشد. در واقع هر نوع مراودت مالی بین افراد و بانک‌ها را نقد و بانک می‌گویند، بنابراین با توجه به اهمیت موضوع، نرم‌افزار حسابداری دودوتا به‌صورت حرفه‌ای به این موضوع پرداخته و سعی بر این شده جهت مدیریت دریافت‌ها و پرداخت‌ها گزینه‌های بسیار ساده را با تنوع بسیار بالا تعریف کند تا کاربران با داشتن هر مقدار دانش حسابداری بتوانند از این امکانات استفاده نمایند.

پرداخت نقدی: به معنی پرداخت وجه نقد است. جهت ثبت مبالغی که از واحد تجاری ما پرداخت می‌شود از آن استفاده می‌ نماییم، در نرم افزار حسابداری دودوتا جهت جلوگیری از پراکندگی کاری، تمامی پرداخت‌هایی که یک واحد تجاری می‌تواند داشته باشد از جمله پرداخت نقدی به فروشندگان، مشتریان، هزینه‌ها، سهامداران، امور مالیاتی، بانک در قسمت نقد و بانک ثبت‌ شده است.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا جهت پرداخت نقدی هزینه‌های مالیاتی، از منوی اصلی نرم‌افزار، وارد قسمت نقد و بانک ‌شده، گزینه پرداخت نقدی را انتخاب و در برگه باز شده گزینه امور مالیاتی را تایید می نماییم.

پرداخت نقدی امور مالیاتی
پرداخت نقدی امور مالیاتی
پرداخت نقدی امور مالیاتی

در برگه جدید ابتدا صندوقی که پرداختی از آن کسر می شود را انتخاب سپس مبلغ موردنظر، شرح پرداخت و تاریخ پرداخت را ثبت می نماییم. در بخش توضیحات با کلیک روی گزینه می‌توانیم شرح پرداخت هزینه به امور مالیاتی را ثبت و در نهایت تیک را تائید نماییم.

پرداخت نقدی امور مالیاتی
پرداخت نقدی امور مالیاتی
پرداخت نقدی امور مالیاتی
کلیپ آموزشی