آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

ویرایش فاکتور برگشت از فروش در نرم‌افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم ویرایش اطلاعات یکی از موارد پرکاربرد در حسابداری می‌باشد که به‌وسیله آن می‌توانیم بنا بر ضرورت، اطلاعاتی را که قبلاً ثبت نموده‌ایم ویرایش نماییم.

بنابراین در نرم‌افزار اندرویدی حسابداری دودوتا، امکان ویرایش آیتم‌هایی از سندهای حسابداری با تمامی پارامتر‌های موجود پیش‌بینی‌شده است.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا، امکان ویرایش اطلاعات بخش‌های مختلفی ازجمله کالا و خدمات، مشتریان، فروشندگان، سهامداران، گروه کالا و خدمات، حساب بانک، فاکتور فروش، فاکتور خرید، فاکتور برگشت از فروش و فاکتور برگشت از خرید وجود دارد.

جهت ویرایش فاکتور برگشت از فروش در نرم‌افزار حسابداری اندرویدی دودوتا، باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار وارد قسمت تنظیمات شده، گزینه ویرایش را انتخاب و در ادامه فاکتور برگشت از فروش را انتخاب نماییم.

در برگه بازشده ابتدا با انتخاب بازه زمانی موردنظر، تمام فاکتورهای برگشت از فروش تاریخ مشخص‌شده نمایش داده می‌شود و از لیست نمایش داده‌شده فاکتور موردنظر را انتخاب می نماییم و یا در کادر جستجو نام شخص موردنظر را تایپ و نشانگر جستجو را کلیک می‌نماییم.

در ادامه فاکتور برگشت از فروش مورد نظر، با اطلاعاتی که از قبل ثبت نموده ایم نمایش داده می‌شود و می‌توانیم با کلیک بر روی نشانگر ویرایش، اقدام به ویرایش تمام بخش‌های فاکتور نماییم. 

به طور مثال می‌توانیم کالای جدید به لیست کالای موجود اضافه نماییم، تعداد و مبلغ کالا را ویرایش، کالای ثبت‌شده را حذف و در برگه تسویه و تأیید فاکتور می‌توانیم آیتم‌های موجود (تاریخ، نام مشتری، صندوق، مبالغ تسویه فاکتور، نقدی، کارت به کارت، نسیه، تخفیف) را ویرایش نموده و درنهایت پس از ویرایش آیتم‌های موردنظر، فاکتور را تأیید می‌نماییم.

کلیپ آموزشی