banke soalat

نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش گزارشات بدهکاران در نرم افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم اطلاعاتی که در سیستم حسابداری وارد می‌شوند، داده‌های اولیه‌ای هستند که از اسناد و مدارک مثبت گرفته می‌شوند، این اطلاعات مالی توسط سیستم حسابداری پردازش می‌شوند و درنهایت به شکل گزارش‌های حسابداری به‌عنوان خروجی سیستم در اختیار استفاده‌کنندگان درون‌سازمانی و برون‌سازمانی قرار می‌گیرد.

گزارش‌های حسابداری مجموع اطلاعات مالی مربوط به یک واحد اقتصادی را به شکل طبقه‌بندی‌شده همراه با توضیحات و تفاسیر لازم به‌طور یکجا ارائه می‌نماید.

جهت مشاهده گزارشات بدهکاران در نرم‌افزار حسابداری دودوتا ،از منوی اصلی نرم‌افزار وارد قسمت گزارشات شده و گزینه بدهکاران را انتخاب می‌نماییم.

در این قسمت گزارشی از بدهکاران را به دو صورت ارائه می‌دهد:

لیست کلی:فهرستی از تمامی افرادی که با آن‌ها مراوده مالی داریم با مجموع دریافتی‌ها و پرداختی‌ها و مانده‌حساب آن‌ها را به ما ارائه می‌دهد .مبلغ کل بدهی افراد را نیز در این قسمت نمایش می‌دهد.

جزئیات:در این قسمت با انتخاب جزئیات لیست مشتریان ،فروشندگان و سهامداران را نمایش می‌دهد در صورت انتخاب شخص موردنظر صورت‌حساب، مانده‌حساب و جزئیات کل پرداختی‌ها،کل دریافتی‌ها،کل بدهی نمایش داده می‌شود.جهت نمایش گزارشات بدهکاران در تاریخ موردنظر، می‌توانیم بازه‌ی زمانی را تغییر داده و همچنین در کادر جست‌وجو با تایپ شرح معامله گزارش دلخواه را نشان خواهد داد.

در این برگه، امکان ذخیره،چاپ و اشتراک‌گذاری گزارشات بدهکاران وجود دارد . در صورت کلیک نشانگر چاپ سه گزینه ذخیره،پرینت و اشتراک‌گذاری نمایش داده می‌شود که با انتخاب  هرکدام عملیات مرتبط با آن انجام می‌شود.

گزارشات
گزارشات

[bbp-single-topic id=7674]