آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

ویرایش فاکتور خرید در نرم‌افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم ویرایش اطلاعات یکی از موارد پرکاربرد در حسابداری می‌باشد که به‌وسیله آن می‌توانیم بنا بر ضرورت اطلاعاتی را که قبلاً ثبت نموده‌ایم ویرایش نماییم.

بنابراین، در نرم‌افزار اندرویدی حسابداری دودوتا، امکان ویرایش آیتم‌هایی از سندهای حسابداری با تمامی پارامتر‌های موجود پیش‌بینی‌شده است.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا امکان تغییر اطلاعات بخش‌های مختلفی ازجمله کالا و خدمات، مشتریان، فروشندگان، سهامداران، گروه کالا و خدمات، حساب بانک، فاکتور فروش، فاکتور خرید، فاکتور برگشت از فروش و فاکتور برگشت از خرید وجود دارد.

جهت ویرایش فاکتور خرید (فاکتور خرید یک سند تجاری می‌باشد که از طرف مدیر واحد تجاری برای تأمین‌کننده کالا صادر می‌گردد و کالاها، مقادیر و قیمت‌های توافق شده برای کالا و خدمات خریداری شده را ثبت می‌نماید) در نرم‌افزار حسابداری دودوتا باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار وارد قسمت تنظیمات شده، گزینه ویرایش را انتخاب و در ادامه فاکتور خرید را تأیید نماییم.

در برگه بازشده ابتدا با انتخاب بازه زمانی موردنظر تمامی فاکتورهای خرید در تاریخ مشخص‌شده، نمایش داده می‌شود و از لیست موجود فاکتور خرید موردنظر را انتخاب می‌نماییم یا در کادر جستجو نام مشتری یا شماره فاکتور خرید موردنظر را تایپ و نشانگر جستجو را کلیک می‌نماییم، سپس فاکتور خرید موردنظر را انتخاب می‌نماییم.

در ادامه، فاکتور خرید موردنظر نمایش داده می‌شود و می‌توانیم با کلیک بر روی نشانگر ویرایش، اقدام به ویرایش تمام بخش‌های فاکتور و همچنین اضافه و یا کم نمودن کالا به فاکتور نماییم.

کلیپ آموزشی