آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش اعمال تورم در نرم افزار حسابداری دودوتا

به دلیل نوساناتی که در فواصل زمانی کوتاه بر روی قیمت‌ها حاکم است افرادی که درزمینه‌ی فروش کالا و ارائه‌ی خدمات فعالیت دارند به‌اجبار مجبور به تغییر قیمت‌ها می‌باشند. اپلیکیشن حسابداری دودوتا با ارائه‌ی نسخه‌ی جدید نرم‌افزار، این امکان را در اختیار مشتریان قرار داده تا بتوانند این کار را به‌راحتی هرچه تمام انجام دهند.

 

پس از انتخاب گزینه‌ی حسابداری و گزینش آیکون تورم صفحه‌ی اعمال گروهی تورم برای ما باز می‌شود.

با انتخاب گروهی کالاها و خدمات با استفاده از فیلتر مشخصه‌ها و گروه‌بندی آن‌ها می‌توانیم برای هر تیپ قیمت به‌صورت (چکی، چندماهه، عمده‌فروشی، خرده‌فروشی و…) به تفکیک مبالغ فروش را کم یا زیاد نماییم.

اعمال تیپ قیمت در آیتم تورم:

با ورود به بخش حسابداری و انتخاب گزینه‌ی تورم می‌توانیم بر اساس گروه، مشخصه و تیپ قیمت لیست محصولاتی که تصمیم داریم برای آن کاهش و افزایش مبلغ داشته باشیم را مشاهده نماییم و از طریق کادری که برای میزان درصد تعیین‌شده در نظر گرفته‌شده است درصد موردنظر را اعمال نماییم. پس از طی مراحل گفته‌شده در پایان تیک بالای صفحه را انتخاب می‌کنیم تا اطلاعات واردشده ثبت شود.

قبل از انجام عملیات، دودوتا یک پشتیبان از اطلاعات شما به‌صورت اتوماتیک تولید می‌کند تا در صورت بروز خطا بتوانیم آن را مجدداً بازنشانی نماییم.