banke soalat

پرتال آموزشی حسابداری دودوتا

 آموزش اعمال تورم در نرم افزار حسابداری دودوتا

به دلیل نوساناتی که در فواصل زمانی کوتاه بر روی قیمت‌ها حاکم است افرادی که در زمینه‌ی فروش کالا و ارائه‌ی خدمات فعالیت دارند به اجبار مجبور به تغییر قیمت‌ها می باشند. ما اینجاییم تا با ارائه‌ی نسخه‌ی جدید از اپلیکیشن حسابداری دودوتا این امکان را در اختیار مشتریان قرار دهیم تا بتوانند این کار را به راحتی هرچه تمام انجام دهند.

پس از انتخاب گزینه‌ی حسابداری و گزینش آیکن تورم صفحه‌ی اعمال گروهی تورم برای ما باز می شود، با انتخاب گروهی کالاها و خدمات با استفاده از فیلتر مشخصه‌ها و گروه بندی آن‌ها می توانیم برای هر تیپ قیمت به صورت (چکی، چندماهه، عمده فروشی، خرده فروشی و…) به تفکیک مبالغ فروش را کم یا زیاد نماییم.

اعمال تیپ قیمت در آیتم تورم:

با ورود به بخش حسابداری و انتخاب گزینه‌ی تورم می توانیم براساس گروه، مشخصه و تیپ قیمت لیست محصولاتی که تصمیم داریم برای آن کاهش و افزایش مبلغ داشته باشیم را مشاهده نماییم و از طریق کادری که برای میزان درصد تعیین شده در نظر گرفته شده است درصد موردنظر را اعمال نماییم. پس از طی مراحل گفته شده در پایان تیک بالای صفحه را انتخاب می کنیم تا اطلاعات وارد شده ثبت شود.

قبل از انجام عملیات دودوتا یک پشتیبان از اطلاعات شما به صورت اتوماتیک تولید می کند تا در صورت بروز خطا بتوانیم آن را مجددا بازنشانی نماییم.

حسابداری
حسابداری
حسابداری

[bbp-single-topic id=7841]