آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش اعمال تورم در نرم افزار حسابداری دودوتا

به دلیل نوساناتی که در فواصل زمانی کوتاه بر روی قیمت‌ها حاکم است افرادی که در زمینه‌ی فروش کالا و ارائه‌ی خدمات فعالیت دارند به اجبار مجبور به تغییر قیمت‌ها می باشند. اپلیکیشن حسابداری دودوتا با ارائه‌ی نسخه‌ی جدید نرم افزار، این امکان را در اختیار مشتریان قرار داده تا بتوانند این کار را به راحتی هرچه تمام انجام دهند.

پس از انتخاب گزینه‌ی حسابداری و گزینش آیکن تورم صفحه‌ی اعمال گروهی تورم برای ما باز می شود.

تورم
تورم

با انتخاب گروهی کالاها و خدمات با استفاده از فیلتر مشخصه‌ها و گروه بندی آن‌ها می توانیم برای هر تیپ قیمت به صورت (چکی، چندماهه، عمده فروشی، خرده فروشی و…) به تفکیک مبالغ فروش را کم یا زیاد نماییم.

تورم
تورم

اعمال تیپ قیمت در آیتم تورم:

با ورود به بخش حسابداری و انتخاب گزینه‌ی تورم می توانیم براساس گروه، مشخصه و تیپ قیمت لیست محصولاتی که تصمیم داریم برای آن کاهش و افزایش مبلغ داشته باشیم را مشاهده نماییم و از طریق کادری که برای میزان درصد تعیین شده در نظر گرفته شده است درصد موردنظر را اعمال نماییم. پس از طی مراحل گفته شده در پایان تیک بالای صفحه را انتخاب می کنیم تا اطلاعات وارد شده ثبت شود.

قبل از انجام عملیات، دودوتا یک پشتیبان از اطلاعات شما به صورت اتوماتیک تولید می کند تا در صورت بروز خطا بتوانیم آن را مجددا بازنشانی نماییم.

تورم