آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش دریافت نقدی از فروشندگان در نرم افزار حسابداری دودوتا

همانطور که می دانیم دریافت نقدی به معنای دریافت وجه نقد می باشد. جهت ثبت تمام مبالغی که وارد واحد تجاری ما می‌شود از گزینه دریافت نقدی استفاده می نماییم. در نرم‌افزار حسابداری دودوتا جهت جلوگیری از پراکندگی کاری، انواع دریافت‌هایی که یک واحد تجاری می‌تواند داشته باشد از جمله دریافت نقدی از مشتریان، فروشندگان، سهامداران و بانک در قسمت نقد و بانک، دریافت نقدی ثبت شده است.

در نرم‌افزار حسابداری اندرویدی دودوتا جهت دریافت نقدی از فروشندگان از منوی اصلی نرم‌افزار، وارد قسمت نقد و بانک شده و گزینه دریافت نقدی را انتخاب می‌نماییم.

در برگه بازشده گزینه فروشندگان را انتخاب و از لیست موجود فروشنده موردنظر را انتخاب نموده، درصورتی‌که شخص موردنظر در لیست موجود نباشد با کلیک گزینه + می‌توانیم فروشنده جدید به لیست اضافه نماییم.

در برگه جدید ابتدا صندوقی که دریافتی به آن افزوده می‌شود را انتخاب، سپس مبلغ موردنظر، مقدار تخفیف و تاریخ دریافت را ثبت می‌نماییم. در بخش توضیحات با کلیک بر روی گزینه توضیحات می‌توانیم شرح، سررسید و توضیحات لازم را تکمیل و در نهایت تیک را تأیید نماییم. همچنین در این برگه، به‌منظور سهولت کاربران نام فروشنده و مبلغ مانده نیز نمایش داده می‌شود.

کلیپ آموزشی