آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش مدیریت کاربران در نرم‌ افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم رمز عبور یا همان Password را می‌توان مهم‌ترین بخش یک نرم‌افزار دانست؛ چون با داشتن آن به‌راحتی می‌توان به‌حساب یک کاربر وارد شد، از همین رو توجه ویژه به رمز عبور از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و باید در انتخاب آن دقت زیادی نمود.

در نرم‌افزار اندرویدی حسابداری دودوتا، در صورت وجود بازاریاب یا فروشنده در واحد تجاری خود، می‌توان در زمان استفاده از نرم‌افزار برای آن‌ها سطح دسترسی و محدودیت با رمز عبور تعریف‌شده تعیین نمود.

جهت تعریف رمز عبور، تغییر رمز عبور و تعیین سطح دسترسی کاربران خود در نرم‌افزار حسابداری دودوتا، باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار، وارد قسمت تنظیمات شده و گزینه مدیریت کاربران را انتخاب نماییم.

در برگه بازشده به‌طور پیش‌فرض، مدیر اصلی سیستم وجود دارد که می‌توانیم رمز عبور دلخواه را برای آن تعیین نماییم، در صورت کلیک بر روی نشانگر + می‌توانیم کاربران جدید را برای نرم‌افزار تعریف نماییم. جهت انجام این کار باید نام کاربر، سمت کاربر، رمز عبور و تکرار رمز عبور را وارد و گزینه افزودن کاربر را کلیک نماییم.

در ادامه می‌توانیم سطح دسترسی کاربر موردنظر را در بخش‌های مختلف شامل دسترسی‌های عمومی، نقد و بانک، گزارشات، خریدوفروش، اول دوره، انبار، حسابداری، پشتیبانی، پنل پیامکی، امور مالیاتی، خرید آنلاین و تنظیمات که هرکدام دارای تعداد زیادی آیتم می‌باشد تعیین نماییم.

پس از ثبت کاربر موردنظر، می‌توانیم کاربران بعدی را به نرم‌افزار اضافه نماییم و به این صورت فهرستی از تمامی کاربران ثبت‌ شده نمایش داده می‌شود.