آموزش جامع نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش ویرایش برگشت از خرید در نرم‌ افزار حسابداری دودوتا

همان‌طور که می‌دانیم ویرایش اطلاعات یکی از موارد پرکاربرد در حسابداری می‌باشد که به‌وسیله آن می‌توانیم بنا بر ضرورت اطلاعاتی را که قبلاً ثبت نموده‌ایم ویرایش نماییم.
بنابراین در نرم‌افزار اندرویدی حسابداری دودوتا، امکان ویرایش آیتم‌هایی از سندهای حسابداری با تمامی پارامتر‌های موجود پیش‌بینی‌ شده است.

در نرم‌افزار حسابداری دودوتا امکان تغییر اطلاعات بخش‌های مختلفی ازجمله کالا و خدمات، مشتریان، فروشندگان، سهامداران، گروه کالا و خدمات، حساب بانک، فاکتور فروش، فاکتور خرید، فاکتور برگشت از فروش و فاکتور برگشت از خرید وجود دارد.

جهت ویرایش فاکتور برگشت از خرید در نرم افزار حسابداری دودوتا، باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار وارد قسمت تنظیمات شده، گزینه ویرایش را انتخاب و در ادامه فاکتور برگشت از خرید را تأیید نماییم.

در برگه بازشده ابتدا با انتخاب بازه زمانی موردنظر، تمام فاکتورهای برگشت از خرید تاریخ مشخص‌ شده نمایش داده می‌شود و از لیست موجود فاکتور موردنظر را انتخاب و یا در کادر جستجو نام شخص موردنظر را تایپ و نشانگر جستجو را کلیک می‌نماییم.

در ادامه، فاکتور برگشت از خرید موردنظر نمایش داده می‌شود و می‌توانیم با کلیک بر روی نشانگر ویرایش، اقدام به ویرایش تمام بخش‌های فاکتور می نماییم.

کلیپ آموزشی