نرم افزار حسابداری فروشگاهی دودوتا:

نرم افزارحسابداری دودوتا همواره سعی داشته با وجود پیچیدگی بسیار در کارکرد نرم افزارهای حسابداری به بهترین نحو و ساده ترین شکل نرم افزاری را طراحی نماید که کار کرد آن حتی در حجم کاری سنگین فقط مختص به حسابداران و افراد متخصص نباشد و افرادی که تخصص حسابداری نیز ندارند بتوانند از آن استفاده نمایند.

حسابداری دودوتا یکی از بهترین و بزرگ ترین نرم افزارهای حسابداری جهان بوده که طبق استانداردهای حسابداری طراحی شده و دارای تمامی آیتم های مورد نیاز برای کار حسابداری و یک حسابدار می باشد. نرم افزار دودوتا یک برنامه اندرویدی می باشد یعنی میتوان کارهای حسابداری خود را با استفاده از تلفن همراه، تبلت یا سیستم عامل اندروید انجام داد اگر چه نرم افزار دودوتا طبق استانداردهای دارایی نوشته شده است اما به دلیل آفلاین بودن (بعد از خرید و دانلود) اطلاعات شما به اداره امور دارایی ارسال نمی گردد ولی در هنگام خرید فاکتور فروش و برگه‌ی معرفی معرفی به اداره دارایی در پنل کاربری شما تولید و قرار می گیرد تا در صورت لزوم بتوانید اطلاعات مالی خود را پرینت و به اداره امور دارایی تحویل نمایید. فقط توجه داشته باشید که شرکت حسابداری دودوتا به اطلاعات شما دسترسی ندارد.

برای اطلاع از امکانات نرم افزار حسابداری دودوتا می توانید در قسمت امکانات و همچنین در داخل نرم افزار در پنل خرید آنلاین امکانات را مطالعه و بررسی نمایید.

دانلود آخرین نسخه دودوتا:

پس از مطالعه و بررسی امکانات نسخه مخصوص کسب و کار خود را (نسخه مشاغل) خریداری نمایید. حسابداری دودوتا برای سهولت در یادگیری نسخه دمو را که حاوی اطلاعات فرضی می باشد را در اختیار مشتریان قرار داده تا از کاربرد دودوتا مطلع شوند و آن را تست و بررسی نمایند.

خرید و دانلود نرم افزار به دو روش:

  1. خرید نرم افزار در وب سایت ما
  2. خرید در داخل نرم افزار در پنل خرید آنلاین