تصاویر محیط برنامه

 به لطف پیشنهادات و توصیه‌های همراهان همیشگی نرم افزار اندرویدی حسابداری دودوتا و با بهره‌گیری از انتقادات تمامی کاربران عزیز با ارائه نسل سوم برنامه حسابداری دودوتا، محیط تصاویر چشم‌نوازتر در اختیار شما عزیزان قرارگرفته است.

نسخه عادی ویژه ( فروشگاه یا شرکت و بنگاه خدماتی )

نسخه عادی نرم افزار اندرویدی حسابداری دودوتا نسخه ای پایه است که با محور اصلی خرید و فروش کالا، صندوق، انبار، مدیریت نقد و بانک، ثبت درآمد و هزینه، ثبت بارکد و… به گونه ای طراحی شده تا پاسخگوی تمام نیاز های یک فروشگاه یا شرکت و بنگاه خدماتی باشد.
محیط به روز، ساده و بسیار سریع این نسخه، تجربه مدیریتی حرفه ای و کاملا متفاوت را به کاربران خود می دهد.

مراحل نصب : ابتدا اپلیکیشن را بر روی سیستم عامل اندروید دانلود و نصب نمایید پس از مشاهده دمو و مطالعه امکانات از درون خود اپلیکیشن گزینه خرید آنلاین را انتخاب و ادامه دهید.

نسخه حرفه ای ویژه ( فروشگاه یا شرکت و بنگاه خدماتی )

نسخه حرفه ای نرم‌افزار اندرویدی حسابداری دودوتا نسخه پیشرفته‌ای است که باقابلیت کنترل و مدیریت امور مالی و حسابداری، استعلام مبالغ، صورت مغایرت بانکی، پنل پیامکی و همچنین چاپ و اشتراک گذاری 33 گزارش استاندارد اداره دارایی، محیطی یکپارچه و کاربرپسند مناسب تمامی مشاغل و اصناف فروشگاهی و خدماتی با هر حجم کاری می‌باشد.

مراحل نصب : ابتدا نرم‌افزار را دانلود و سپس بر روی دستگاه اندروید خود نصب نمایید. پس از مشاهده نسخه دمو و مطالعه امکانات متفاوت، در داخل نرم‌افزار در قسمت خرید آنلاین اقدام به خرید نمایید.

مراحل نصب : ابتدا نرم افزار را دانلود و سپس بر روی دستگاه اندروید خود نصب نمایید. پس از مشاهده نسخه دمو و مطالعه امکانات متفاوت، در داخل نرم افزار در قسمت خرید آنلاین اقدام به خرید نمایید.

نسخه تحت شبکه ویژه (شرکت های بزرگ پخش و فروشگاه های زنجیره ای)

نسخه تحت شبکه دودوتا با ارائه سیستمی یکپارچه و پر قدرت جهت پوشش و سازمان دهی تمام فعالیت های شرکت های بزرگ پخش و فروشگاه های زنجیره ای که دارای شبکه فروش محصولات هستند به نحوی طراحی گشته است تا روند فروش و نظام مند سازی توزیع مویرگی و گرم را تسریع و سامان دهد.

مراحل نصب : نسخه دموی برنامه را در داخل سایت مشاهده فرمایید سپس جهت راهنمایی بیشتر با کارشناسان شرکت تماس بگیرید.

[table id=1 /]