نسخه حسابداری دودوتا مخصوص گل فروشی

بانک اطلاعاتی شامل لیست کالاها و فروشندگان مخصوص گل فروشی

پیش درآمد

از دیرباز تاکنون گل از جهت بوی خوش و زیبایی برای هدیه دادن ، تزیین منازل ، از اهمیت زیادی برخوردار بوده و همچنین گل و گیاهان به دلیل ارامش  بخش بودن و برانگیخته کردن احساسات و تلطیف روح و روان می توان به عنوان بهترین و اولین چیز مناسب برای هدیه دادن به عزیزان انتخاب کرد  به همین اساس نیاز به مراقبت و نگهداری ویژه ای  دارد که این امر بسیار مهم و حساس را صنف زحمت کش گل فروشان در تمامی نقاط به دوش گرفته اند که بر همین مبنا نرم افزار حسابداری دودوتا موفق به طراحی برنامه حسابداری برای مشاغل گل فروشی گردیده است که بتواندکمک شایانی به زحمت کشان این حرفه بنماید .

اندروید

چرا از حسابداری دودوتا برای گل فروشی استفاده میکنیم؟

با توجه به اینکه اطلاعات در هر شغلی از ارزش والایی برخوردار است  در نرم افزارحسابداری اندرویدی  دودوتا سعی بر این شده است که بانک اطلاعاتی کامل از محصولات ،هم صنفان  وتامین کنندگان  را در اختیارما قرار بدهد که موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها میگردد.

تعامل و یکپارچگی  در میان هم صنفان این شغل آرزوی دودودتاست . بر همین اساس موجب استفاده شمار زیادی از همکاران از حسابداری دودوتا شده است که متناسب با شغل ما بروزرسانی و ارتقا داده میشود.

از امکانات حسابداری دودوتا برای مشاغل گل فروشی :

ثبت اجرت تزیینات ماشین عروس ، دسته گل و ثبت هزینه ارسال به مشتری…

تخصیص کد اشتراک و تخفیف برای مشتریان خاص و خوش حساب .

 استفاده از گل در مناسبتهای مختلف موجب شده تا قیمت ، نوسانات زیادی را داشته که میتوانیم با وارد کردن درصد مورد نظر،تورم( افزایش قیمت ) ورکورد ( کاهش قیمت )  را بر روی تمامی کالاها یا گروهی از کالاها اعمال نماییم.

تغییر موجودی انبار به صورت دستی به عنوان ضایعات  درصورت پژمرده و خشک شدن گل و گیاهان .

تفکیک کالاها در انبار گردانی بر اساس پرفروشترین ،پرسودترین،بالاترین خرید و بیشترین خرید وجود دارد.

تعریف یا ویرایش کالا باامکان انتخاب عکس از  گالری و  تخصیص عکس به کالا  در زمان خرید  ، مشتریان مدل های موجود رامشاهده و به انتخاب آنها کمک  نماییم .

نسخه تخصصی گل فروشی :

افزودن کالا و خدمات :پس از تعیین گروه کالا و خدمات ،بارکد را به صورت دستی یا دستگاه بارکدخوان وارد کرده واطلاعات مربوط به تعداد،مبلغ خرید وفروش را تکمیل مینماییم  شما میتوانید در هنگام تعریف یا ویرایش کالا با انتخاب عکس از  گالری و  تخصیص عکس به کالا  ، به فروش بیشتر محصولات توسط ویزوتورها کمک  نماییم .

مشتریان و فروشندگان:

اطلاعات مشتریان را با توجه به دسته بندی های پیش فرض ثبت مینماییم همچنین اضافه نمودن اطلاعات مربوط به مراوده های مشتری مانند:سقف بدهی،طلب و بدهی اول دوره نیز امکان پذیر است  ثبت فروشندگان نیز به همین صورت است.

معرفی حساب:

با انتخاب بانک مورد نظراطلاعات مربوط به حساب را ثبت مینماییم در صورت عدم وجود یک بانک در لیست میتوانیم بانک مورد نظر را به لیست بانک های موجود اضافه نماییم.

 اگر حساب دارای دسته چک یا متصل به کارت خوان است تیک گزینه را فعال مینماییم.

انبارگردانی :

جهت کنترل وتنظیم سریع موجودی کالاها وارد صفحه انبار میشویم و درقسمت انبارگردانی میتوانیم کالاهای ثبت شده وجزییات کالا را مشاهده و درصورت وجود یک کالا در لیست کالاهای دمو می توانیم آن را  حذف یا ویرایش نماییم. 

فاکتور فروش:

جهت ثبت فروش در طی دوره،فاکتور فروش را انتخاب وبارکد مربوط به کالا را وارد مینماییم در صورت فراموش کردن بارکد کالا،میتوانیم از گزینه جستجوی کالا برای مشاهده لیست کالاهای موجود به روش ساده یا البوم های دیجیتال استفاده نماییم. پس از انتخاب کالای مورد نظر ،تعداد و مبلغ فروش کالا را تعیین مینماییم.

با انتخاب استعلام مبالغ فروش، با تعیین یک شخص میتوانیم مبالغ فروش یک محصول را مشاهده سپس انتخاب و تایید نماییم.

با کلیک بر روی هر کالا میتوانیم تعداد و مبلغ فروش کالا را ویرایش ویا تخفیف تکی بر روی آن کالا اعمال نماییم.

با انتخاب شخص مورد نظر که با آن مراوده مالی داریم ،مبلغ دریافتی را به سه شیوه ی نقد،کارت خوان و نسیه و حواله بانکی  وارد وهمچنین میتوانیم تخفیف کلی را نیز بر فاکتور اعمال کرده وسپس فاکتور را تایید نماییم.

صورت حساب:

گزارشی کامل از تمام معاملات نقدی و غیر نقدی ، مانده حساب را  بر اساس تاریخ انجام معامله مربوط به مشتریان،فروشندگان و سهامداران را مشاهده نماییم .