banke soalat

نرم افزار حسابداری دودوتا

آموزش حذف کارت بانکی در نرم‌افزار حسابداری دودوتا

در حسابداری حذف کردن سند از طریق ثبت سند ابطال (سند معکوس) امکان‌پذیر است اما با توجه به اینکه بیشتر کاربران به علم حسابداری تسلط چندانی ندارند ،جهت حذف پیچیدگی و شفاف بودن گزارش‌ها برخلاف اصول حسابداری می‌توانیم از گزینه حذف استفاده نماییم.

در نرم‌افزار حسابداری اندرویدی دودوتا ، امکان حذف کارت بانکی ،فاکتور خرید، فاکتور فروش، فاکتور برگشت از فروش، فاکتور برگشت از خرید، پرداخت، دریافت، چک، حساب بانک و کارت‌بانکی وجود دارد.

در نرم‌افزار حسابداری اندرویدی دودوتا ،جهت حذف عملیات بانکی و تراکنش هایپرداخت متفرقه که از طریق بانک و کارت بانکی صورت گرفته،باید از منوهای داخل صفحه اصلی نرم‌افزار وارد قسمت تنظیمات شده، گزینه حذف و در ادامه کارت بانکی را انتخاب نماییم.

در برگه بازشده ابتدا با انتخاب بازه زمانی موردنظر، تمامی تراکنش هایی که به‌وسیله کارت بانکی انجام شده، در تاریخ موردنظر نمایش داده می‌شود. از لیست موجود،تراکنش موردنظر را انتخاب و گزینه تائید را انتخاب می نماییم و یا در کادر جستجو نام مشتری موردنظر را تایپ و نشانگر جستجو را کلیک می‌کنیم، بدین ترتیب عملیات حذف کارت بانکی انجام می‌گردد.

توجه: دقت داشته باشیم که با انتخاب گزینه حذف، کلیه عملیات مرتبط حذف خواهد شد(حذف یک فاکتور در مقادیر مربوطه مانند موجودی کالا، صندوق، تخفیف و … تغییر ایجاد می‌کند.)

تنظیمات
تنظیمات
تنظیمات

[bbp-single-topic id=8321]