نسخه حسابداری دودوتا مخصوص مبلمان

بانک اطلاعاتی شامل لیست کالاها و فروشندگان مخصوص مبلمان

پیش درآمد

مبلمان از آن رو که بازتابی از فرهنگ و هنر یک سرزمین ونمادی از شأن ومنزلت اجتماعی افراد به شمار میرود ودر زندگی افراد تأثیر بسزایی دارد،بر همین اساس نرم افزار حسابداری دودوتا موفق به تولید و شخصی سازی بانک اطلاعاتی مشاغل مبلمان گردیده است که بتواند در این زمینه کمک شایانی به زحمت کشان این حرفه بنماید.

چرا از حسابداری دودوتا برای مبلمان استفاده میکنیم؟

با توجه به اینکه اطلاعات در هر شغلی از ارزش والایی برخوردار است در نرم افزارحسابداری اندروید دودوتا سعی بر این شده که بانک اطلاعاتی کامل از محصولات ،هم صنفان  وتامین کنندگان  را در اختیارما قرار بدهد که موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها میگردد.

تعامل و یکپارچکی درمیان هم صنفان مبلمان آرزوی دودوتاست که بر همین اساس موجب استفاده شمار زیادی از همکاران هم رسته از حسابداری دودوتا شده که متناسب با شغل ما بروزرسانی و ارتقاء داده میشود.

از امکانات حسابداری دودوتا برای مشاغل مبلمان :

امکان ثبت دریافتی ها و پرداختی ها به صور ت نقد ونسیه با تعیین میزان تخفیف فراهم شده است.

با انتخاب کالای مورد نظر در انبار میتوانیم سود یا زیان هر کالا  را مشاهده و در قسمت گزارش کالا/خدمات نیز ، لیستی از کالاهای پرفروش ، پرسود، بالاترین و بیشترین خرید  راتهیه نماییم

امکان گزارش کل فروش و سود هر فاکتور با قابلیت جستجو و تعیین  بازه های زمانی …

ثبت کارمزد اقساط در هنگام ثبت فاکتور فروش

افزودن لوگو و امضا به فاکتور و گزارشات 

باتوجه به نوسانات امروزه در بازار مبلمان جهت سهولت در تغییر قیمت فروش کالاها، میتوانیم با وارد کردن درصد مورد نظر،  افزایش قیمت (تورم) کاهش قیمت (رکورد) را بر روی تمامی کالاها یا گروهی از کالاها اعمال نماییم.

نسخه تخصصی مبلمان :

افزودن کالا و خدمات : پس از تعیین گروه کالا و خدمات، بارکد را به صورت دستی یا دستگاه بارکدخوان وارد کرده واطلاعات مربوط به تعداد،مبلغ خرید وفروش را تکمیل و سپس میتوانیم در هنگام تعریف یا ویرایش کالا با انتخاب عکس از  گالری و  تخصیص عکس به کالا ، به فروش بیشتر محصولات توسط ویزوتورها کمک  نماییم .

مشتریان و فروشندگان:

اطلاعات مشتریان را با توجه به دسته بندی های پیش فرض ثبت مینماییم همچنین اضافه نمودن اطلاعات مربوط به مراوده های مشتری مانند: سقف بدهی، طلب و بدهی اول دوره نیز امکان پذیر است ثبت فروشندگان نیز به همین صورت است.

معرفی حساب:

با انتخاب بانک مورد نظراطلاعات مربوط به حساب را ثبت مینماییم در صورت عدم وجود یک بانک در لیست میتوانیم بانک مورد نظر را به لیست بانک های موجود اضافه نماییم.

 اگر حساب دارای دسته چک یا متصل به کارت خوان است تیک گزینه را فعال مینماییم.

انبارگردانی :

جهت کنترل وتنظیم سریع موجودی کالاها وارد صفحه انبار میشویم و درقسمت انبارگردانی میتوانیم کالاهای ثبت شده وجزییات کالا را مشاهده و درصورت وجود یک کالا در لیست کالاهای دمو می توانیم آن را  حذف یا ویرایش نماییم.

فاکتور فروش:

جهت ثبت فروش در طی دوره، فاکتور فروش را انتخاب و بارکد مربوط به کالا را وارد مینماییم در صورت فراموش کردن بارکد کالا،  میتوانیم از گزینه جستجوی کالا برای مشاهده لیست کالاهای موجود به روش ساده یا آلبوم های دیجیتال استفاده نماییم. پس از انتخاب کالای مورد نظر،تعداد و مبلغ فروش کالا را تعیین مینماییم.

با انتخاب استعلام مبالغ فروش، با تعیین یک شخص میتوانیم مبالغ فروش یک محصول را مشاهده سپس انتخاب و تایید نماییم.

با کلیک بر روی هر کالا میتوانیم تعداد و مبلغ فروش کالا را ویرایش و یا تخفیف تکی بر روی آن کالا اعمال نماییم.

با انتخاب شخص مورد نظر که با آن مراوده مالی داریم،  مبلغ دریافتی را به سه شیوه ی نقد، کارت خوان و نسیه و حواله بانکی  وارد وهمچنین میتوانیم تخفیف کلی را نیز بر فاکتور اعمال کرده وسپس فاکتور را تایید نماییم.

صورت حساب:

گزارشی کامل از تمام معاملات نقدی و غیر نقدی، مانده حساب را  بر اساس تاریخ انجام معامله مربوط به مشتریان، فروشندگان و سهامداران را مشاهده نماییم.