نسخه حسابداری دودوتا مخصوص اسباب بازی

بانک اطلاعاتی شامل لیست کالاها و فروشندگان مخصوص اسباب بازی

پیش درآمد

کودکان امروز، آینده سازان  یک جامعه اند که عوامل زیادی می تواند بر رشد و یادگیری مهارت های زندگی آنها تاثیر بگذارد که یکی از این عوامل بسیار تاثیر گذار اسباب و لوازم بازی بوده که در یادگیری و آموختن مهارت های زندگی نقش بسزایی داشته  در همین راستا افرادی که به این حرفه مشغول بوده جز مشاغل بسیار حساس جامعه محسوب خواهند شد بر همین اساس نرم افزار حسابداری دودوتا موفق به طراحی برنامه حسابداری برای مشاغل اسباب بازی فروشی گردیده است که بتواند در این زمینه کمک شایانی به این حرفه بنماید.

حسابداری

چرا ازحسابداری دودوتا برای اسباب بازی فروشی  استفاده میکنیم؟

با توجه به اینکه اطلاعات در هر شغلی از ارزش والایی برخوردار است در حسابداری دودوتا سعی بر این شده است که بانک اطلاعاتی کامل از محصولات، طراحان و فروشندگان را در اختیارما قرار بدهد که موجب ارائه خدمات به موقع و دقیق با هزینه‌های به صرفه میگردد.

افزایش میزان فروش و سود درمیان هم صنفان اسباب بازی فروشی آرزوی دودوتاست بر همین اساس موجب استفاده شمار زیادی از همکاران از حسابداری اندرویدی دودوتا شده که متناسب با شغل ما بروزرسانی و ارتقا داده میشود.

از امکانات حسابداری دودوتا برای مشاغل اسباب بازی فروشی :

استعلام مبالغ و کلیدهای میانبر جهت ثبت بسیار سریع فاکتور فروش

گروه بندی کالا براساس نوع کالا مناسب هر رده سنی

ثبت اقلام صادره ، وارده و برگشتی و تسویه فاکتور به صورت نقدی ، نسیه ، چک ، کارتی و حواله بانکی و…

پرینت گزارشات، صورت حساب اشخاص در بازه های زمانی مختلف

تعیین سطح دسترسی و محدودیت برای فروشندگان تعریف شده فروشگاه در زمان استفاده از نرم افزارحسابداری

اعمال تورم یا رکورد با توجه به نوسانات قیمت بازار بر گروه یا کل کالا 

تعریف حداقل و حداکثر مبلغ فروش کالا در زمان افزودن کالا

نسخه تخصصی اسباب بازی فروشی :

افزودن کالا و خدمات : پس از تعیین گروه کالا و خدمات ،بارکد را به صورت دستی یا دستگاه بارکدخوان وارد کرده واطلاعات مربوط به تعداد، مبلغ خرید وفروش را تکمیل، سپس می توانیم در هنگام تعریف یا ویرایش کالا با انتخاب عکس از  گالری و  تخصیص عکس به کالا، به فروش بیشتر محصولات توسط ویزوتورها کمک نماییم.

مشتریان و فروشندگان:

اطلاعات مشتریان را با توجه به دسته بندی های پیش فرض ثبت مینماییم همچنین اضافه نمودن اطلاعات مربوط به مراوده های مشتری مانند: سقف بدهی، طلب و بدهی اول دوره نیز امکان پذیر است ثبت فروشندگان نیز به همین صورت است.

معرفی حساب:

با انتخاب بانک مورد نظر اطلاعات مربوط به حساب را ثبت مینماییم در صورت عدم وجود یک بانک در لیست میتوانیم بانک مورد نظر را به لیست بانک ها ی موجود اضافه نماییم.

 اگر حساب دارای دسته چک یا متصل به کارت خوان است تیک گزینه را فعال مینماییم.

انبارگردانی :

جهت کنترل و تنظیم سریع موجودی کالاها وارد صفحه انبار میشویم و درقسمت انبارگردانی میتوانیم کالاهای ثبت شده وجزئیات کالا را مشاهده و درصورت وجود یک کالا در لیست کالاهای دمو می توانیم آن را  حذف یا ویرایش نماییم.

فاکتور فروش:

جهت ثبت فروش در طی دوره، فاکتور فروش را انتخاب و بارکد مربوط به کالا را وارد مینماییم در صورت فراموش کردن بارکد کالا،میتوانیم از گزینه جستجوی کالا برای مشاهده لیست کالاهای موجود به روش ساده یا البوم های دیجیتال استفاده نماییم. پس از انتخاب کالای مورد نظر ،تعداد و مبلغ فروش کالا را تعیین مینماییم.

با انتخاب استعلام مبالغ فروش، با تعیین یک شخص میتوانیم مبالغ فروش یک محصول را مشاهده سپس انتخاب و تایید نماییم.

با کلیک بر روی هر کالا میتوانیم تعداد و مبلغ فروش کالا را ویرایش و یا تخفیف تکی بر روی آن کالا اعمال نماییم.

با انتخاب شخص مورد نظر که با آن مراوده مالی داریم ،مبلغ دریافتی را به سه شیوه ی نقد،کارت خوان و نسیه و حواله بانکی  وارد وهمچنین میتوانیم تخفیف کلی را نیز بر فاکتور اعمال کرده وسپس فاکتور را تایید نماییم.

گزارش بدهی یا طلب :

لیستی کامل از تمام مراودات مالی نسیه  به صورت جزیی و کلی.