fabric_store3

 

پارچه فروشی

پارچه از ابتدای دوران زندگی جزء بخش جدایی ناپذیر در زندگی روزمره بوده که قشر و  فرهنگ های زیادی را به هم پیوند داده ، با این حال ، میزان تولید و عرضه پارچه را به صورت غیرقابل تصور ، افزایش داده بر همین اساس نرم افزار حسابداری دودوتا موفق به طراحی برنامه حسابداری برای مشاغل پارچه فروش گردیده است که بتواند در این زمینه کمک شایانی به تولیدکنندگان ، عرضه کنندگان و ارتباط دهندگان میان فرهنگ های مختلف بنماید .

از امکانات حسابداری دودوتا برای مشاغل پارچه فروشی :

  • استعلام مبالغ خرید و فروش پارچه مربوط به اشخاص متفاوت در بازه زمانی مختلف و ثبت سه فاکتور فروش همزمان .

  • امکان دریافت و پرداخت مراوده ها به صورت پیشرفته ( بانک به بانک ، مشتری به فروشنده ، کارتخوان … ) .

  • لیستی کامل از تمام بدهکاران و بستاکاران فروشگاه

  • تغییر موجودی و لیستی از کالاهای پرفروش و پرسود انبار

  • کمک به انتخاب راحت تر مشتریان در زمان انتخاب با امکان مشاهده عکس مدل های دوخته شده پارچه در زمان تعریف کالا .

  • تعریف فروشندگان پارچه فروشی با امکان تعیین سطح دسترسی هر شخص به برنامه حسابداری .

چرا از حسابداری دودوتا برای پارچه فروشی استفاده میکنیم؟

با توجه به اینکه اطلاعات در هر شغلی از ارزش والایی برخوردار است  در نرم افزارحسابداری اندرویدی دودوتا سعی بر این شده است که بانک اطلاعاتی کامل از محصولات ،هم صنفان  و تولید کنندگان را در اختیارما قرار بدهد که موجب صرفه جویی در زمان و هزینه ها میگردد.

تعامل و یکپارچگی  در میان هم صنفان گل فروش ارزوی دودودتاست بر همین اساس موجب شمار زیادی از همکاران از حسابداری دودوتا شده است که متناسب با شغل ما بروزرسانی و ارتقا داده میشود.

افزودن کالا و خدمات :

پس از تعیین گروه کالا و خدمات ،بارکد را به صورت دستی یا دستگاه بارکدخوان وارد کرده واطلاعات مربوط به تعداد،مبلغ خرید وفروش را تکمیل مینماییم  شما میتوانید در هنگام تعریف یا ویرایش کالا با انتخاب عکس از  گالری و  تخصیص عکس به کالا  ، به فروش بیشتر محصولات توسط ویزوتورها کمک  نماییم .

مشتریان و فروشندگان:

اطلاعات مشتریان را با توجه به دسته بندی های پیش فرض ثبت مینماییم همچنین اضافه نمودن اطلاعات مربوط به مراوده های مشتری مانند:سقف بدهی،طلب و بدهی اول دوره نیز امکان پذیر است  ثبت فروشندگان نیز به همین صورت است.

حسابداری

پارچه