نسخه حسابداری دودوتا مخصوص مزون عروس

بانک اطلاعاتی شامل لیست کالاها و فروشندگان مخصوص مزون عروس

پیش درآمد

گرایش جوانان به صنعت مد و لباس های روز اقشار مختلف به ویژه زنان را به مزون لباس جلب نموده که باعث بوجود امدن شمار زیاد مزون های عروس  شده است  ، بر همین اساس نرم افزار حسابداری دودوتا موفق به طراحی برنامه حسابداری برای مشاغل مزون عروس گردیده است که بتواند در این زمینه کمک شایانی به زحمت کشان این حرفه بنماید .

چرا ازحسابداری دودوتا برای مزون عروس  استفاده میکنیم؟

با توجه به اینکه اطلاعات در هر شغلی از ارزش والایی برخوردار است در حسابداری دودوتا سعی بر این شده است که بانک اطلاعاتی کامل از محصولات  ، طراحان و فروشندگان  را در اختیارما قرار بدهد که موجب ارائه  خدمات به موقع و دقیق با هزینه‌های به صرفه میگردد.

تعامل ، یکپارچکی و افزایش میزان فروش و سود درمیان هم صنفان مزون عروس ارزوی دودوتاست بر همین اساس موجب استفاده شمار زیادی از همکاران  از حسابداری اندرویدی دودوتا شده که متناسب با شغل ما بروزرسانی وارتقا داده میشود.

از امکانات حسابداری دودوتا برای مشاغل مزون عروس :

 تعریف یا ویرایش کالا با انتخاب عکس از  گالری و  تخصیص عکس به کالا  ، در زمان خرید  یا اجاره  لباس  ، مشتریان مدل های موجود را  مشاهده و به انتخاب آنها کمک  نماییم .

ثبت هزینه های تعمیر و شستشویی لباس عروس 

امکان ثبت دریافتی ها و پرداختی ها به صورت نقدی ، نسیه و چک با تعیین میزان تخفیف به صورت کلی و تکی  فراهم شده است.

ثبت اجاره لباس ، تاج و تور عروس و محاسبه سود هر ایتم . 

امکان ثبت پیش دریافت اجاره لباس ( بیعانه )

منحصر بفرد بودن لباس عروس در صورت تغییر سلیقه درانتخاب و کنسلی ،امکان ویرایش ،حذف فاکتور و برگشت وجود دارد.

تعیین فروشنده های مزون ،  تعریف سطح  دسترسی و محدودیت برای فروشنده ها در زمان استفاده از نرم افزارحسابداری.

نسخه تخصصی مزون عروس :

افزودن کالا و خدمات : پس از تعیین گروه کالا و خدمات ،بارکد را به صورت دستی یا دستگاه بارکدخوان وارد کرده واطلاعات مربوط به تعداد،مبلغ خرید وفروش را تکمیل و سپس میتوانیم در هنگام تعریف یا ویرایش کالا با انتخاب عکس از  گالری و  تخصیص عکس به کالا  ، به فروش بیشتر محصولات توسط ویزوتورها کمک  نماییم.

مشتریان و فروشندگان:

اطلاعات مشتریان را با توجه به دسته بندی های پیش فرض ثبت مینماییم همچنین اضافه نمودن اطلاعات مربوط به مراوده های مشتری مانند:سقف بدهی،طلب و بدهی اول دوره نیز امکان پذیر است  ثبت فروشندگان نیز به همین صورت است.

معرفی حساب:

با انتخاب بانک مورد نظراطلاعات مربوط به حساب را ثبت مینماییم در صورت عدم وجود یک بانک در لیست میتوانیم بانک مورد نظر را به لیست بانک های موجود اضافه نماییم.

 اگر حساب دارای دسته چک یا متصل به کارت خوان است تیک گزینه را فعال مینماییم.

انبارگردانی :

جهت کنترل وتنظیم سریع موجودی کالاها وارد صفحه انبار میشویم و درقسمت انبارگردانی میتوانیم کالاهای ثبت شده وجزییات کالا را مشاهده و درصورت وجود یک کالا در لیست کالاهای دمو می توانیم آن را  حذف یا ویرایش نماییم .

فاکتور فروش:

جهت ثبت فروش در طی دوره،فاکتور فروش را انتخاب وبارکد مربوط به کالا را وارد مینماییم در صورت فراموش کردن بارکد کالا،میتوانیم از گزینه جستجوی کالا برای مشاهده لیست کالاهای موجود به روش ساده یا البوم های دیجیتال استفاده نماییم. پس از انتخاب کالای مورد نظر ،تعداد و مبلغ فروش کالا را تعیین مینماییم.

با انتخاب استعلام مبالغ فروش، با تعیین یک شخص میتوانیم مبالغ فروش یک محصول را مشاهده سپس انتخاب و تایید نماییم.

با کلیک بر روی هر کالا میتوانیم تعداد و مبلغ فروش کالا را ویرایش ویا تخفیف تکی بر روی آن کالا اعمال نماییم.

با انتخاب شخص مورد نظر که با آن مراوده مالی داریم ،مبلغ دریافتی را به سه شیوه ی نقد،کارت خوان و نسیه و حواله بانکی  وارد وهمچنین میتوانیم تخفیف کلی را نیز بر فاکتور اعمال کرده وسپس فاکتور را تایید نماییم.

صورت حساب:

گزارشی کامل از تمام معاملات نقدی و غیر نقدی ، مانده حساب را  بر اساس تاریخ انجام معامله مربوط به مشتریان،فروشندگان و سهامداران را مشاهده نماییم .